Cuma mesajları RESİMLİ 2020'nin en yeni Cuma mesajlarını indir

Cuma mesajları her hafta olduğu gibi bu hafta da sevdiklerinin gününü tebrik etmek isteyen inanalar tarafından merakla araştırılıyor. Yüz yüze Cuma tebriği yapmak için fırsat bunalamayanlar telefondan SMS veya WhatsApp yoluyla ya da Instagram ve Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinden mesaj göndererek Cuma tebriğinde bulunuyorlar. İşte, 24 Ocak resimli ve yeni Cuma mesajları…Sıla-i Rahim yani yakınlarla görüşme sünneti özellikle bayram ve Cuma günlerinde İslam dünyasında en çok yerine getirilen sünnetler arasında yer alıyor. Bu mübarek günde sevdikleriyle bulup Sıla-i Rahim yapma fırsatı bulamayanlar ise telefon ve sosyal medya mesajları ile sevdiklerinin gününü tebrik ediyorlar. Cuma mesajı atıp sevdiklerinin gününü tebrik etmek isteyenler ise 24 Ocak resimli Cuma mesajlarını araştırıyor. Cuma mesajı gönderecekler için en güzel ve yeni söleri haberimizde derledik. İşte, 24 Ocak Cuma mesajları…

Bu cuma mesajı benden sana dua ile gelsin. Senden tüm sevdiklerine dua ile gitsin. Hayırlı cumalar...

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz… Gönlünüz iman mekânınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

Günaydınlar, hayırlı cumalar. Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS