Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na çok sert çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na çok sert çıktı

Erzurum'da vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanlığı külliyesinde altın kaplama klozet olduğu yönündeki iddialarını sert bir dille eleştirdi: "Ey Kılıçdaroğlu, ne zamandan beri Beytepe Külliyesi'nin tuvaletlerinin temizliğini yaptın da bunların altın suyuna batırılmış klozet olduğunu öğrendin?"

Erdoğan şöyle konuştu: "Diyor ki, Cumhurbaşkanlığı külliyesindeki klozetler altın kaplamasıymış. Bu sabah mektup gönderdim. Dedim ki, 'bunu ispatlamakla mükellefsin.' Davet edin gelsin, gezsin. Bakalım nerede bir altın kaplama klozet var. Bana cevap geliyor. Attığı cevap şu, 'Kaçak sarayı önce kaçak olmaktan çıkar.' Bu konuda da Danıştay buranın kaçak olmadığını açıkladı, biz de bunu yayınladık.


Ama bunlar hukuktan anlamaz ki. Bana en sonunda şunu dedirtecekler, 'ey Kılıçdaroğlu, ne zamandan beri Beytepe Külliyesi'nin tuvaletlerini gezdin veya oraların temizliğini yaptın da bunların altın suyuna batırılmış klozet olduğunu öğrendin." 


Erdoğan: ''Kılıçdaroğlu davetime uymazsa... ''


Iğdır'daki o görüntüye Erdoğan'dan sert tepki

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS