Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar hastaneye kaldırıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar hastaneye kaldırıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın bu akşam yapılacak nişan töreni öncesi büyük bir şanssızlık yaşandı. Damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre, Özdemir Bayraktar'ın aort damarıyla ilgili rahatsızlık geçirdiği ve bu nedenle ameliyata girdiği öğrenildi. Bayraktar'ın ameliyatının başarılı geçtiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hürriyet'ten Toygun Atilla'nın haberine göre Tarabya Huber Köşkü'nde bu akşam yapılacak nişan töreni nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi Kısıklı'daki evlerinden Tarabya'ya hareket edecekleri sırada rahatsızlık haberi geldi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan hemen Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne gitti. Cumhurbaşkanı'nı takip eden basın mensupları ise polisin yolu kesmesi nedeniyle Tarabya'ya gitti.


Kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Özdemir Bayraktar'ın küçük oğlu Ahmet Bayraktar, "Babamın aort damarı yırtılmış. Daha önce de aynı rahatsızlık yaşanmıştı. Şimdi ameliyatta. İlk müdahaleyi başhekim yaptı. Kendi doktorunu bekliyoruz" dedi.


Sümeyye Erdoğan'ın nişanlanacağı Selçuk Bayraktar kimdir?


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da hastaneye gelerek Bayraktar'ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Akşam saatlerinde gelen bilgiye göre, Bayraktar'ın ameliyatının başarılı geçtiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi. 


 Nişan iptal edildi


Sümeyye Erdoğan ile bugün nişanlanacak olan Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar'ın acil olarak ameliyata alınması üzerine Tarabya Köşkü'nde yapılacak olan tören de iptal edildi.CNN TÜRK muhabiri Zeynep Karamustafa'nın verdiği bilgiye göre Erdoğan ve Bayraktar ailelerinin tüm fertleri hastanede.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS