Son Dakika

Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son dakika depremler listesi 26 Şubat 2021

A A

26.02.2021 - 11:20

AFAD son depremler listesi 26 Şubat 2021 Cuma günü ülke genelinde meydana gelen depremleri ve şiddetlerini gösterdi. Dün Muş, Bingöl, Erzincan ve Erzurum’dan hissedilen geniş çaplı bir deprem oldu. Peki, bugün en son nerede deprem meydana geldi? İşte son dakika deprem haberleri ve Kandilli son depremler listesi…

Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son dakika depremler listesi 26 Şubat 2021

Hafta içerisinin son gününde ülke genelinde ve çevre bölgelerde yaşanan depremler Kandilli ve AFAD’ın son depremler listesinde yerini aldı. Bugün yaşanan sarsıntılar içerisinde şimdiye kadar şiddeti 3’ü aşan bir deprem görülmedi. Ege Denizi’nde ise hafif çaplı sarsıntılar bugün de yaşanmaya devam etti.

Dün yaşanan 4.1’lik depremde Muş, Erzurum, Erzincan ve Bingöl sallanmıştı. Can ve mal kaybının yaşanmadı deprem geniş bir alandan hissedilmişti.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın 26 Şubat 2021 Cuma günü meydana gelen depremleri ve merkez üslerini aktardığı son depremler listesi şu şekilde…

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi’nin 26 Şubat 2021 Cuma günü yaşanan sarsıntıları paylaştığı son dakika depremler listesi ise şöyle..