Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 25 Ocak 2021

Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 25 Ocak 2021

Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 25 Ocak 2021

Son dakika deprem haberleri 25 Ocak 2021 Pazartesi günü de Kandilli ve AFAD tarafından paylaşılıyor. Son depremler listesi üzerinden hangi bölgede kaç şiddetinde sarsıntı yaşandığını aktaran iki kurum aynı zamanda bu depremlerin saatini ve yerin ne kadar derinliğinde meydana geldiğini de aktarıyor. Peki, en son nerede deprem oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

AFAD ve Kandilli son depremler listesi içerisinde anlık olarak yaşanan sarsıntılar paylaşılıyor. Her iki kurumun da verilerine göre 25 Ocak 2021 Pazartesi günü şiddeti 3’ü aşan bir deprem henüz meydana gelmedi.  3’e en çok yaklaşan deprem ise 2.9 ile Giresun açıklarında yaşandı.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi 25 Ocak 2021 Pazartesi son dakika depremler listesi şu şekilde…

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ 25 OCAK 2021

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın bugün meydana gelen depremleri aktardığı listesi ise şu şekilde…

DEPREM KONUTLARININ ANAHTAR TESLİMİ YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram ve BiP kanallarından bugünkü mesaisini paylaştı. Mesajına, "Sevgili kardeşim, hayırlı sabahlarınız olsun." ifadesiyle başlayan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Yeni hizmet ve projelerle dolu bir hafta sonunun ardından mesaimize saat 11.30'da AK Parti'mizin Denizli, Mersin ve Uşak il kongreleriyle başlayacak, ardından Elazığ'a gideceğiz. Saat 14.00 civarında, 24 Ocak Elazığ depreminde hayatını kaybeden kardeşlerimizi yad edecek, depremden etkilenen vatandaşlarımız için rekor sürede inşa ettiğimiz deprem konutlarının anahtar teslim törenini gerçekleştireceğiz. 5 bin 500 konut yarın sahiplerini bulacak. Daha sonra Çaydaçıra'da, 'İpek Yolu Çocuk ve Gençlik Merkezi'ni açacağız. Rabbim hepimize bereketi bol, sağlıklı, huzurlu bir hafta nasip etsin. Kalın sağlıcakla."