Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili açıklama

Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik saldırıyı yaptığı yazılı açıklamayla şiddete lanetledi. Bahçeli, "Bu menfur saldırıda 1’i şehit, 2 askerimiz de yaralanmıştır. Üzüntümüz büyüktür, tek tesellimiz Sayın Kılıçdaroğlu’nun iyi olmasıdır. Terörizm asla sonuç alamayacak, zalimler tarafından hevesle planlanan kardeş kavgasına Türkiye’yi kimse çekemeyecektir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik Artvin'den gerçekleşen ve 1 askerin şehit olduğu, 2 askerin de yaralandığı saldırıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Saldırıda şehit olan askere rahmet, yaralı askerler ve Kemal Kılıçdaroğlu'na da geçmiş olsun dileğinde bulunan Bahçeli'nin açıklaması şöyle:


Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırı


İçişleri Bakanı Ala: 'Kesin olarak PKK'


"CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’in Şavşat ilçesi Yanıklı Köyü yakınlarında PKK tarafından saldırı düzenlenmiştir. Bu menfur saldırıda 1’i şehit, 2 askerimiz de yaralanmıştır. Üzüntümüz büyüktür, tek tesellimiz Sayın Kılıçdaroğlu’nun iyi olmasıdır. Tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, yaralı evlatlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Terörün ulaştığı boyutu herkes görmeli, cüret ve küstahlığını herkes ittifakla kabullenmelidir. İhanetin gözü kararmış ve azgınlaşmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu’na ve Cumhuriyet Halk Partisi camiasına geçmiş olsun diyor, muhatap kaldıkları terör saldırısını şiddetle lanetliyorum. Tekrar söylüyorum, terörizm asla sonuç alamayacak, zalimler tarafından hevesle planlanan kardeş kavgasına Türkiye’yi kimse çekemeyecektir."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS