Dikkat! Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen'de seferler azaltılıyor

Dikkat! Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen'de seferler azaltılıyor

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda seferler azaltılıyor.

Atatürk Havalimanı'ndaki olumsuz hava şartları nedeniyle yarın seferler yüzde 15 azaltılacak.


1915 Çanakkale Köprüsü için teklifler verildi


Hakan Şükür için 'zorla getirme' kararı


Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nden (DHMİ) yapılan açıklamada, Atatürk Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi'nin (MADKOM) bugünkü toplantısına ilgili kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katıldığı belirtildi.


Açıklamada, komitenin aldığı karar doğrultusunda, olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın planlanan seferlerin yüzde 15 azaltıldığı aktarılarak, yolcuların bilet aldıkları havayolu şirketinden uçuşlarıyla ilgili bilgi almaları istendi.


Sabiha Gökçen Havalimanı


Sabiha Gökçen Havalimanı'nda da hava şartları nedeniyle 28 ve 29 Ocak'ta, saat 07.00 ila 13.00 arasında planlanan seferlerin yüzde 15 azaltılacağı bildirildi.


Sabiha Gökçen Havalimanı Meydan İşletmecisi Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri AŞ'den (HEAŞ) yapılan açıklamada, genel müdürlük başkanlığında Meteorolojik ve Acil Durum Komitesi (MADKOM) toplantısı
düzenlendiği belirtildi.


Açıklamada, yurt genelinde beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle bazı kararlar alındığı kaydedilerek, "Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında 28 ve 29 Ocak'ta 07.00-13.00 saatlerinde yüzde 15 oranında azaltma yapılacaktır. Tüm yolcuların uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili havayolunun internet sitelerinden takip etmesi tavsiye edilmektedir." ifadeleri kullanıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS