Son Dakika

'Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir'

A A

27.05.2019 - 16:00 Son Güncelleme:

ATV'de ekrana gelen programın sunucusu Müge Anlı, Ecrin Kurnaz'ın 2 hafta önce Samsun'da kaybolmasıyla ilgili son gelişmeleri açıkladı. Canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunan Anlı, Ecrin ve üvey amcası hakkındaki ortaya çıkan gerçekleri aktardı.

'Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir'

Müge Anlı, ATV ekranlarında gösterilmeyenlerin de olduğunu ifade ederken, üvey amca Özkan Kurnaz'ın telefonunun incelenmesinin ardından çıkanlar Müge Anlı'yı şaşkına çevirdi. Ecrin henüz bulunamazken Müge Anlı olayın iç yüzünü aktarmaya devam ediyor. Müge Anlı canlı yayında Ecrin Kurnaz hakkında ortaya çıkan gerçekleri tek tek anlatt

Müge Anlı 2 hafta önce Samsun'da kaybolan Ecrin Kurnaz hakındaki yeni detayları anlattı. Son dakika gelişmeleriyle gündeme oturan Müge Anlı, Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz'ı köşeye sıkıştırdı. Müge Anlı canlı yayında Özkan Kurnaz'ın telefon incelemesinin sonuçlarını açıkladı. Ecrin'in üvey amcasının telefonundan çıkanlar izleyiciyi korku dolu düşüncelere sürükledi.

Şeytan iddiası

Özkan Kurnaz, minik Ecrin'in kaybolduğu sırada traktörle gittiği yeri ve nedenini anlattı. Üvey amca Özkan Kurnaz, su deposunu doldurmak için gittiğini ve yanına AFAD ya da jandarma ekiplerinden birini almadığı için yanlış yaptığını dile getirdi.

Ecrin'in ortadan kaybolduğu sıralarda yaptıklarının mantıksız olduğunu kabul eden üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz, "Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir!" sözleriyle damga vurdu.

Müge Anlı bu gelişmelerden sonra; "madem şeytan aldı getirdi biz de jandarma da bu kadar aramasaydık, boşuna mı uğraştık" diyerek tepkilerini dile getirdi.

Kan donduran sözler

Ecrin bebeğin üvey babaannesi Hacer Kurnaz, soruşturma çerçevesinde kan örneği verdi. Hacer Kurnaz, dün verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz bugünkü röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti.

Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.

Hacer Kurnaz, daha önce verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz sonraki röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti.

Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.

Olayların ortasındaki Özkan Kurnaz; son canlı yayında da "Müge Hanım sizden bir şey rica ediyorum; annem de doğruları anlatsın Sevcan da doğruları anlatsın." ifadelerini kullandı.

Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Müge Hanım size ses kaydı dinleteceğim, diyen Özkan; "Benim aldığım bilgilere göre bunların evlerine silahlı adamlar gelmiş, Deniz'in sadece bir kişiye değil 2-3 farklı kişiye 30 bin-40 bin TL borcu varmış." diyerek herkesi şok etti.

O görüntüler ortalığı karıştırdı

İddialara göre en büyük 4 şüpheli anne Sevcan Kurnaz, baba Deniz Kurnaz, üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer hanım.

Geçtiğimiz perşembe günü canlı yayında amca Özkan'ın telefonunda çıkan pornofotik kayıtlar dikkat çekerken, babaanne Hacer'den de kan örnekleri alındı. Daha sonra ise Hacer hanım savcıya ifade verdi. İddialara göre savcı önümüzdeki günlerde gelişmesi beklenen olaylara hazırlık için ön çalışma yapıyor.

Hacer hanım canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler ile yine dikkatleri üzerine çekmeye devam etti. (AHaber)