Eczacıbaşı'ndan düşen helikopterle ilgili açıklama

Eczacıbaşı'ndan düşen helikopterle ilgili açıklama

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı düşen helikopterle ilgili açıklama yaptı. Helikopterde toplam 7 kişinin olduğunu ifade eden Eczacıbaşı, "Ayrıntılar hakkında hiçbir bilgimiz yok. 1 yöneticimiz, 4 Rus konuğumuz ve 2 pilotumuz vardı. Atatürk Havaliman'ından havalandı. Sanırım Bozüyük'teki tesislerimize gidiyordu. Tam donanımlı bir helikopterdi. Bütün bakımları tamamdı. Kazanın nedeniyle ilgili bir bilgimiz yok" dedi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkıp Bilecik’e giden Eczacıbaşı Grubu’na ait helikopter, Beylikdüzü’nde televizyon kulesine çarparak düştü. Helikopterde 2 pilot, 4 Rus müşteri ve 1 şirket yöneticisi bulunuyordu. Kaza saatlerinde bölgede yoğun sis olduğu öğrenildi. Feci kazada şu ana kadar 5 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Eczacıbaşı Holding Başkanı Bülent Eczacıbaşı kaza bölgesinde açıklamalarda bulundu.Bülent Eczacıbaşı'ndan helikopter kazası açıklaması


Eczacıbaşı Holding Başkanı Bülent Eczacıbaşı, kaza bölgesinde açıklamalarda bulundu. Eczacıbaşı yaptığı açıklamada, "Helikopterde bir yöneticimiz vardı, ayrıca Rus konuklarımız vardı. Unisera fuarı nedeniyle kendilerini misafir etmiştik. 4 misafirimiz vardı. 2 de pilotumuz vardı. Sanırım Bozöyük’teki tesislerimize gidiyordu. Helikopter tam donanımlı bir helikopterdi" dedi.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS