Erdoğan'ın miting günü Adana'da ulaşım bedava olacak

Erdoğan'ın miting günü Adana'da ulaşım bedava olacak

Adana'da toplu taşıma kooperatiflerinin başkanlarıyla bir araya gelen Vali Mahmut Demirtaş, "Elinizden gelen hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum" diyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting için geleceği 7 Nisan'da kentteki minibüs ve özel halk otobüslerinin bedava yolcu taşımasını sağladı.

Adana'da kent içi minibüs ve özel halk otobüsleri, 7 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı mitinge gitmek isteyenleri ücretsiz taşıyacak.


Kozan'daki katliamın nedeni yasak aşk


Vali Mahmut Demirtaş, şehir içi minibüs ve özel halk otobüsü kooperatiflerinin başkanları ile bir araya geldi. Valilik toplantı salonundaki buluşmaya ketteki dolmuş ve otobüs kooperatif başkanlarının tamamı katıldı.


At arabası ile gelip ölen arkadaşının evini soydu


 


Vali Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 Nisan'da Adana'ya geleceğini hatırlatarak "Sayın Cumhurbaşkanımızı, en iyi şekilde ağırlayacağız. Sizlerin de tören günü elinizden gelen hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum" dedi.


Kooperatif başkanları ise miting alanına gitmek isteyen vatandaşları öğleden sonra ücretsiz taşıyacaklarını söyledi.


Şehir içi dolmuş ve özel halk otobüsleri başkanları toplantıda, ayrıca ulaşımda yaşadıkları sıkıntıları da dile getirdi. Anlatılanları dinleyen Vali Demirtaş, ulaşım sorununun kentin önemli gündem maddelerinde biri olduğunu, ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde çözmek için çalıştıklarını söyledi.
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS