Gemlik Garnizon Komutanı açığa alındı

Gemlik Garnizon Komutanı açığa alındı

15 Temmuz 2016 darbe girişimi sonrasında başlatılan FETÖ soruşturmasında açığa almalar sürüyor. Gemlik Garnizon Komutanlığı'nda yapılan inceleme ve takip sonrasında 15 Temmuz döneminde Gemlik Askeri Hara ve Garnizon Komutanlığı görevini üstlenen P. Krm. Albay Namık Kemal Çil açığa alındı.

Gemlik Garnizon Komutanlığında FETÖ soruşturması kapsamında Garnizon Komutanı Albay açığa alınırken, bir üsteğmen ile Gemlik'te esnaflık yapan 2 kişi gözaltına alındı.


Erdoğan'dan burnu kırılan Fatih Şahin'e ziyaret


Gemlik Garnizon Komutanlığında yapılan inceleme ve takip sonrasında 15 Temmuz döneminde Gemlik Askeri Hara ve Garnizon Komutanlığı görevini üstlenen P. Krm. Albay Namık Kemal Çil açığa alındı.


Açığa alınan Gemlik Garnizon Komutanı Namık Kemal Çil’in yerine Tnk. Albay Ahmet Tevfik Kuş getirildi. Yeni Garnizon Komutanının Gemlik’te daha önce kurmay başkanı olarak görev yaptığı öğrenildi.


İlçe Emniyet müdürlüğü ekiplerinin Gemlik'te sabah erken saatlerden itibaren yaptığı operasyonda Askeri Hara'da görev yapan K.C. isimli bir üsteğmen ile ilçede esnaflık yaptığı öğrenilen 2 kişi gözaltına alındı.


Gözaltına alınan kişilerin ev ve iş yerlerinde arama yapıldı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS