Son Dakika

Güngören'de tramvay kazası: CNN Türk çalışanı 2 kişi yaralandı

A A

27.05.2015 - 09:34 Son Güncelleme:

Bahçelievler'de tramvay yolundan geçmeye çalışan otomobil ile tramvay kafa kafaya çarpıştı. İkiye bölünen araçta bulunan CNN Türk merkez muhabiri Safiye Işıklı ile Cnnturk.com Görsel İletişim Tasarımı Yöneticisi Cem Öznurlular yaralandı. 

Güngören'de tramvay kazası: CNN Türk çalışanı 2 kişi yaralandı

Bahçelievler Mehmet Akif Caddesi üzerinde saat 18.30 sıralarında meydana gelen kazada CNN Türk çalışanlarının içinde bulunduğu araç Güngören istikametinde ilerleyen Kabataş-Bağcılar hattında çalışan tramvayla çarpıştı. Otomobili altına alan tramvay güçlükle durabildi.

Kaza sonucu ikiye bölünen otomobildeki CNN Türk merkez muhabiri Safiye Işıklı ile Cnnturk.com Görsel İletişim Tasarımı Yöneticisi Cem Öznurlular araç içinde sıkıştı. Vatandaşlar olayı itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, otomobilde sıkışan Işıklı ile Öznurlular'ı kurtardı. 

Sağlık durumları iyi

Işıklı ve Öznurlular, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaburga kırıkları nedeniyle ameliyet edilen Işıklı ve Öznurlular'ın sağlık durumları iyi. 

Tramvay seferleri durdu

Kazanın ardından tramvay seferleri dururken, yolda da uzun araç kuyruğu oluştu. Olay yerine gelen polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı. 

Tramvay yolunda yürüdüler

Kaza nedeniyle Zeytinburnu-Bağcılar arasında tramvay seferleri yapılamadı. Zeytinburnu durağında inen yolcular tramvay yolundan yürüyerek Güngören'e gitmek zorunda kaldı.