Hastane, sağlık ocağı ve eczaneler 31 Aralık’ta açık mı?

Hastane, sağlık ocağı ve eczaneler 31 Aralık’ta açık mı?

2020 öncesi geri sayım başladı. Yarın akşamdan itibaren yeni yılın gelişi yurdun dört bir yanında kutlanacak. Yeni yılın ilk günü 1 Ocak’ta ise resmi tatil nedeniyle birçok kurum kapalı olacak. Peki, 31 Aralık’ta sağlık ocağı hastane ve eczaneler açık mı? İşte, 31 Aralık Salı günü ile ilgili merak edilenler…

31 Aralık’ta sağlık ocağı, hastane ve eczaneler açık mı? Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte hemen her yerde yeni yıl heyecanı iyiden iyiye hissedilmeye başladı. 1 Ocak’ta resmi tatil nedeniyle birçok kurum ve kuruluş kapalı olacak. Yarın hastane, sağlık ocağı ve eczanelerde işi olanlar İSE “31 Aralık’ta hastaneler açık mı? Eczaneler 31 Aralık günü açık mı? sorularının cevabını araştırıyor.


Eczaneler, sağlık ocakları ve hastaneler 1 Ocak’ta resmi tatil nedeniyle kapalı olacaklar. 31 Aralık’la ilgili ise resmi tatil kararı bulunmuyor. Dolayısıyla tüm kurum ve kuruluşlarda olduğu gibi sağlık kuruluşları için de bir tatil durumu söz konusu değil.


Yani, sağlık ocağı, hastaneler ve sağlık ocakları hafta içi her gün olduğu gibi 31 Aralık günü de hafta içindeki diğer günlerde olduğu gibi mesai saatlerine göre hazmet verecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS