Hataylı motorcu son nefesinde süsü verip evlenme teklif etti

Hataylı motorcu son nefesinde süsü verip evlenme teklif etti

Hatay'da İlkin Sapmaz adlı kişi evlenme teklif ettiği sevgilisinin yüreğini ağzına getirdi, Büşra Tamtürk'ü neredeyse heyecandan öldürecekti. Nedeni de evlilik teklifinde fark yaratma arzusuydu. Kendine motosiklet kazasında ağır yaralanmış süsü veren Sapmaz, başında ağladığı sırada Tamtürk'e evlenme teklif etti.

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ATV motosiklet ile gezi turunda kaza süsü vererek kendisini yaralanmış gibi gösteren genç, başında ağlayan kız arkadaşına evlenme teklifi yaptı.


3 yaşındaki çocuğun mucize kurtuluşu


Hafta sonunda İskenderun’dan hareket eden 15 kişiden oluşan grup Arsuz’da kiraladıkları ATV motosiklet ile mesire bölgelerinde gezi düzenlediler. Geziye kız arkadaşı Büşra Tamtürk ile çıkan İlkin Sapmaz arkadaşları ile yaptığı planı devreye soktu ve arkasında taşıdığı kız arkadaşının başka araca binmesini sağladıktan sonra grubun en önüne geçti.


Şeytan Deresi'nde gizemli keşif


Türk bandıralı yük gemisinde 4 ceset bulundu


Grubun önünde ilerleyerek mesafeyi açan İlkin Sapmaz, ATV motosiklet ile kaza yapmış ve altında kalarak ağır şekilde yaralanmış gibi planını devreye koydu. Arkadaşları İlkin Sapmaz'ı motosikletin altından kurtarmaya çalışırken olay yerine ulaşan kız arkadaşı Büşra şoka girdi.Erkek arkadaşının kaza geçirdiğini gören genç kız, yerde yatan erkek arkadaşının tek taş yüzüğü uzatmasıyla şaşkına döndü. Grup üyelerinin kahkahaları arasında bağırarak evlenme teklifi yapan İlkin Sapmaz uzun süre kız arkadaşı Büşra’yı kendine getirmeye çalıştı. "Evet" bile diyemeden yüzüğü parmağına geçiren Büşra Tamtürk gözyaşları içinde İlkin Sapmaz’a sarıldı.


Grup akıllara durgunluk veren evlenme teklifinin ardından Arsuz’un tarihi ve turistlik yerlerini gezmeye devam etti.


İlkin Sapmaz, kendisinin hareketli bir kişiliğe sahip olduğunu ve evlenme teklifinin de farklı olması gerektiğini düşündüğünü belirterek, "Aslında doğaçlama oldu. Teklif etmeyi planlıyordum ama nasıl olacağını bilmiyordum. Motosiklet turunda arkadaşlarla aklımıza bu fikir geldi ve kaza süsü verdik. Tabiri caizse ağlata ağlata evlenme teklifi ettim, hatta evlilik için gün bile aldık 29 Mayıs'ta yapacağımız düğünümüze eşimizi dostumuzu bekliyoruz" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS