Hayırlı Cumalar, resimli Cuma mesajları 2021| 1 Ocak Cuma mesajları, sözleri, kısa, anlamlı, dualı..

Hayırlı Cumalar, resimli Cuma mesajları 2021| 1 Ocak Cuma mesajları, sözleri, kısa, anlamlı, dualı..

1 Ocak Cuma günü için en güzel, en anlamlı ve dualı, ayetli hayırlı cumalar mesajlarını sizler için bir araya getirdi. Siz de yeni yılın ilk Cuma gününde sevdiklerinize Cuma günü mesajlarından birini gönderebilirsiniz. İşte resimli Cuma mesajları 2021| 1 Ocak hayırlı cumalar mesajları, sözleri..

Yeni yılın ilk günü cuması yılbaşı tatiliyle aynı güne denk geldi. Hem yılbaşı tatili olması nedeniyle hem de sokağa çıkma yasağında olunması nedeniyle namaz kılınacak mı? sorusu dünden bu yana en çok aratılanlar arasında yer aldı. Diyanet konuyla ilgili olarak araç kullanmadan Cuma namazına gidilebileceğini söyledi.

Yeni yılın ilk Cuma günü olan bu mübarek günde sevdiklerinizi hatırlamak, sevdikleriniz için hayır duasında bulunmak, cuma günü bereketini onlarla paylaşmak için dualı ve ayetli cuma mesajları gönderebilirsiniz.

1 Ocak 2021 Cuma namazı kaçta? Cuma namazı saatleri: İstanbul, Ankara, İzmir

Resimli Cuma mesajları 2021

En küçük iyiliği unutan, en büyüğünü de unutur. Rabbim bizi vefalı insanlarla karşılaştırsın. (Amin) Hayırlı Cumalar.

Nefret olan yere sevgi, ümitsizlik olan yere ümit, üzüntü olan yere sevinçler dolsun taşsın inşallah. Hayırlı Nurlu Cumalar.

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Ey Allah"ım aklımızı senin yolunda, nefsimize ve şeytana mağlup etme... Kalplerimizi islam nuruyla bertaraf et ve günahlarımızı bağışla..Amin! Hayırlı Cumalar.

Rabbim bu mübarek gün hürmetine günahlarımızı af buyursun.Bizlere esenlik versin. Selam ve DUA ile ... Hayırlı Cumalar.
Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar.

Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar...

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahibimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! "Hayırlı Cumalar" dilerim.

Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

Ey benim güzel mevlam! Benim senden istedikIerimi değil; senin bende görmek istediklerini yaşat bana. Hayırlı Cumalar!

Yüzümüzü güzelleştirdiğin gibi, Ahlakımızı da güzelleştir. İmanımızı tazele ve bizleri Senin yolundan ayırma..! Amin. Hayırlı Cumalar.{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS