İhsan Özkes Twitter hesabını kapattı!

İhsan Özkes Twitter hesabını kapattı!

CHP'den ayrılarak AK Parti'ye geçen ancak 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmeyen İhsan Özkes önce CHP'den istifa ettikten sonra attığı tweetleri sildi sonra da Twitter hesabını kapattı.

7 Haziran'da CHP İstanbul Milletvekili olarak TBMM'ye giren ve daha sonra partisinden istifa eden emekli müftü İhsan Özkes'in, son dönemde yaptığı açıklamalar nedeniyle AK Parti'den aday gösterilebileceği konuşuluyordu. Özkes'in ismi aday listesinde yer almadı. İhsan Özkes'in, CHP'den istifa ettiği 21 Temmuz'dan sonra paylaştığı tweet'leri sildiği görüldü.


Özkes kısa bir süre sonra da Twitter hesabını kapattı.


MUHSİN KIZILKAYA DA LİSTEYE GİREMEDİ


Listelerin açıklanmasının ardından bir hayal kırıklığını da gazeteci-yazar Muhsin Kızılkaya yaşadı. 7 Haziran seçimlerinde Mersin'de AK Parti listesinden kendine yer bulan ve TBMM'ye giren Kızılkaya, bu kez aday gösterilmedi.


Kızılkaya'nın, twitter hesabını kapattığı görüldü. Bu durum, Kızılkaya'nın aday olamadığı için hesabını kapattığı yorumlarına yol açsa da konuyla ilgili Hürriyet.com.tr'ye konuşan Kızılkaya, Twitter hesabını 10 gün önce gelen hakaretlerden ve küfürlerden dolayı kapattığını söyledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS