II. Abdülhamid'in torununun sitesine Cuma namazı saatinde girilemiyor

II. Abdülhamid'in torununun sitesine Cuma namazı saatinde girilemiyor

II. Abdülhamit'in torunu Nihan Osmanoğlu'nun Osmanlı ürünleri sattığı internet sitesi Cuma namazı saatinde hizmet vermiyor.

Osmanlı Padişahı II. Abdülhamid'in torunu Nilhan Osmanoğlu'nun, Osmanlı'ya ilişkin ürünler sattığı "sultandan.com" adlı internet sitesi, cuma namazı saatlerinde hizmete kapatılıyor.


Sitede cuma günleri öğlen saatlernide bir cami resmeyla berlekta "Değerli müşterilerimiz cuma namazı dolayısıyla kapalıyız, lütfen daha sonra giriş yapınız" ifadesine yer veriliyor.


Arşivdeki belgeler ortaya çıktı: II. Abdülhamid ABD'ye yardım etmiş


Neler satıyor?


Sitede; "Bi'at et" logolu tişörtler, padişah, sultan, saray kokuları; fes, sarık, takke, tespih, tabanca, Osmanlı yüzükleri, padişahların portreleri ve İkinci Abdülhamid'le ilgili ürünler satılıyor.


Cuma selamlığı kokusu, devlet armalı çay bardağı seti, 14 ayar altın kaplama Osmanlı devlet arması, rozeti gibi ürünler de sitenin en çok satanları arasında gösteriliyor. Sitede fiyatlar hem Türk Lirası, hem de Osmanlı Akçesi'yle veriliyor.


Nilhan Osmanoğlu son olarak referandumla ilgili yayınladığı bir videoda "Cumhurbaşkanımızı Sultan Abdülhamid Han'ın yalnızlığına bırakmamak için. Daha güçlü bir Türkiye için. Artık kararlarını kendi verebilen bir Türkiye için 'evet' diyorum" açıklaması yapmıştı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS