İlçe Milli Eğitim Müdürü'den okul ziyaretinde silahlı şov

İlçe Milli Eğitim Müdürü'den okul ziyaretinde silahlı şov

Tokat'ın Erbaa ilçesinde köy okullarını ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, ziyarete ilişkin fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Aslan'ın paylaştığı fotoğraflar arasında silahla havaya ateş ettiğini gösteren fotoğraflara da yer vermesi tartışma yarattı.

Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan ve beraberindeki okul müdürleri köy okullarını ziyaret etti. Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, ziyaretlere ilişkin öğretmen ve öğrencilerle çektirdikleri fotoğrafları sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından paylaştı. Fotoğraflarda İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan’ın silahla havaya ateş ettiği sırada yanındakilerin kafalarını eğdikleri görülüyor.


Zeyid Aslan'dan CHP'li Muharrem İnce'ye ağır küfür


Zeyid Aslan'dan yeni skandal
İlçenin Ortaköy, Çanakçı ve Çermik köyü ilköğretim okullarına ziyaret gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan ve beraberlerindeki okul müdürleri, köy okullarını ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle objektiflere poz verdi.

AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan'ın da kardeşi olan Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan paylaştığı fotoğraflarda, köy okullarına yaptığı ziyaret yolunda fotoğraf çektirdikleri esnada elindeki silahla havaya ateş ettiği görülüyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS