İnsan Kaynakları’nın kalbi beşinci kez Boğaziçi Üniversitesi İK Zirve’de atıyor!

Video: İnsan Kaynakları’nın kalbi beşinci kez Boğaziçi Üniversitesi İK Zirve’de atıyor!
<a class="in-news-link" href="/turkiye" target="_blank" title="Türkiye haberleri">Türkiye</a>’nin İnsan Kaynakları alanındaki en prestijli buluşmalarından biri olan <a class="in-news-link" href="/bogazici-universitesi" target="_blank" title="Boğaziçi Üniversitesi haberleri">Boğaziçi Üniversitesi</a> İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl beşinci kez Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin İnsan Kaynakları alanındaki en prestijli buluşmalarından biri olan Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl beşinci kez Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştiriliyor.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin altına imzasını attığı, artık bir klasik haline gelen İK Zirvesi, 22 Mart 2018, Perşembe günü Albert Long Hall’de iş dünyası profesyonelleriyle insan kaynakları sektörünün ileri gelenlerini buluşturacak. Kalitesiyle her yıl adından söz ettiren zirve, bu yıl 5. kez gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü isimleri ağırlayacak olan zirve, alanında en iyiler arasında gösterilmeyi hedefliyor.

"Back to the Human" teması ile, Endüstri 4.0 çağında insanı odak alan 2018 İK Zirvesi'nde, çalışan deneyimini birinci plana alan yetenek kazanımı ve bu yeteneklerin şirketlere sadakatinin sağlanması, “Evidence Based Practice” uygulamasını İnsan Kaynaklarına entegre etmenin mümkün olup olmayacağı, Türkiye'deki İK takımlarının yapay zekanın getirdiği bu dönüşüme hazır olup olmadığı ve yeni teknolojiyi rakiplerine göre daha hızlı sistemlerine entegre etmek isteyen İK takımlarının sahip olması gereken özellikler, dünyaca ünlü konuklarımız ve ülkemizin önde gelen firmalarının yöneticileri tarafından masaya yatırılacak.

   Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşması ile başlayacak olan zirvede, Facebook Orta Asya, Türkiye ve Afrika Bölge Direktörü Ari Kesisoğlu,  Doğan TV Holding İnsan Kaynakları Yönetimi Grup Başkanı Yasemin Merih Alparslan, Egon Zehnder Türkiye Genel Müdürü Murat Yeşildere, QNB Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Exceptional Talent kitabının yazarı Mervyn Dinnen, Queen Mary University of London’da Örgüt Psikolojisi uzmanı Prof. Rob Briner, The VTC Group İnovasyon Direktörü Adi Gaskell ve ülkemizin önde gelen şirketlerinin İK direktörleri yer alacak.

    İnsana değer veren, yaratıcı, yenilikçi ve öncü şirketlerin katılacağı Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, kalite çıtasını her yıl daha da yükseltiyor. Dünyaca ünlü uzman konuşmacılarıyla İnsan Kaynakları alanında geleceği şekillendirecek yeni yaklaşımların doğmasını hedefleyen İK Zirvesi, bu geleneği devam ettirme konusunda oldukça iddialı. Başarısını doğru kişilerle doğru ekipleri kurmasına borçlu, kurduğu organizasyonun dahilindeki insanların potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi bilen ve İnsan Kaynakları disiplininde liderliği hedefleyen kurumlar, zirvemizde farklı disiplinlerden gelen deneyimleri dinleme fırsatı bulacaklar.

Ayrıntılı bilgi için: http://2018.ikzirve.com/         

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS