İnternette tanıştığı kadını zorla öpmeye çalışan yarış atı antrenörü için 15 yıl hapis isteniyor

İnternette tanıştığı kadını zorla öpmeye çalışan yarış atı antrenörü için 15 yıl hapis isteniyor

İnternette tanıştığı Y.S. isimli kadını öpmeye çalışan, itiraz edince de '46'lık raporum var' diyerek zorlayan yarış antrenörü Hacı S. hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

İnternette tanıştığı Y.S.'yi zorla öpmeye çalışan, itiraz karşısında ise "46'lık raporum var" diyerek zorlayan yarış atı antrenörü Hacı S. hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.


Sabah gazetesinde yer alan habere göre olay, iki yıl önce 5 Haziran'da Bakırköy'de bir süitte meydana geldi. İddiaya göre; Hacı S. burada Y.S.'yi öpmeye çalıştı. Kadın direndi. Sinirlenen zanlı ise "Bana bak, benim cinlerimi tepeme çıkarma, bağırmakla bir şey yapamazsın. Benim 46'lık raporum var" diyerek bağırdı.


15 yıla kadar hapsi isteniyor


Hacı S., kadını zorla banyoya götürerek kafasını suyun altına soktu. Para ve banka kartlarının yanı sıra pasaport, Finlandiya kimliği ve ehliyetinin de çalındığını ileri süren Y.S., savcılığa giderek şikâyette bulundu. Soruşturmanın ardından birçok suçtan sabıkası bulunan zanlı hakkında "Cinsel saldırı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve hırsızlık" suçlarından 15 yıla kadar hapis istemiyle asliye ceza mahkemesinde dava açıldı. Sabah

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS