İstanbul’da hafta sonu 9 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul’da hafta sonu 9 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul’da Avrupa yakasında 23 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. Hangi ilçelere, hangi saatler arası elektrik verilmeyecek.

Elektrik verilmeyecek olan ilçeler: Büyükçekmece, Güngören, Sultangazi, Kağıthane, Zeytinburnu, Fatih, Bağcılar, Küçükçekmece, Bayrampaşa


Avrupa Yakası’nda Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi kendi sitesinde şu açıklamayı yaptı: 19 Kasım 2016 tarihi için PINARTEPE Mh., MUCİZE Sk., CAHİDE Sk., ŞEHİT CELAL MADENDERE Cd., (BÜYÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 08:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


 MEHMET NESİH ÖZMEN Mh., CEVİZ Sk., YÜKSEK Sk., KAYACIK Sk., FATİH Cd., YÜKSEL Sk., NAZIM Sk., (GÜNGÖREN İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


 UĞUR MUMCU Mh., 2127. Sk., (SULTANGAZİ İlçesi) ve civarında 09:00-12:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek, o saatler arası elektrik verilmeyecek.


 50. YIL Mh., 2094. Sk., 2096. Sk., 2097. Sk., MUHSİN YAZICIOĞLU Cd., (SULTANGAZİ İlçesi) ve civarında 12:00-15:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik olmayacak.


 MERKEZ Mh., GEYİK Sk., (GÜNGÖREN İlçesi) ve civarında 10:00-20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik verilmeyecek.


 MERKEZ Mh., LALE Sk., NURHAN Sk., MEZBAHA Sk., (KAĞITHANE İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik olmayacak.


 KAZLIÇEŞME Mh., ABAY Cd., KENNEDY Cd., (ZEYTİNBURNU İlçesi) ve civarında 10:00-11:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik verilmeyecek.


 MOLLA FENARİ Mh., ŞEREFEFENDİ Sk., ADEM YAVUZ Sk., TEZKERECİ Sk., SELVİLİ MESCİT Sk., ALİBABA TÜRBE Sk., MAHMUTPAŞA MAHKEME Sk., VEZİRHANI Cd., NUR-U OSMANİYE Cd., GAZİ SİNANPAŞA Sk., BEZCİLER Sk., KÜÇÜKYILDIZ HANI Sk., CERİDEHANE Sk., BAB-I ALİ Cd., TÜRBEDAR Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 00:00-04:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik olmayacak.


 MERKEZ Mh., ÇOBANÇEŞME Cd., ECE Sk., LİSE Sk., DİREK Sk., (KAĞITHANE İlçesi) ve civarında 09:30-18:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik verilmeyecek.


 MOLLA FENARİ Mh., TÜRBEDAR Sk., BAB-I ALİ Cd., NUR-U OSMANİYE Cd., ADEM YAVUZ Sk., GAZİ SİNANPAŞA Sk., ALİBABA TÜRBE Sk., VEZİRHANI Cd., DİVANYOLU Cd., ŞEREFEFENDİ Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 02:00-06:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


 EVREN Mh., ASLI Sk., BİLGE Sk., CEYLAN Sk., GURBET Sk., GÜMÜŞ Sk., GÜVENLİ Sk., KIZILIRMAK Sk., KUZU Sk., SÖNMEZ Sk., ŞEHİT MURAT KARAYAZI Sk., (BAĞCILAR İlçesi) ve civarında 08:00-18:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


20 Kasım 2016 tarihi için ATAKENT Mh., 234. Sk., MANOLYA ÇIKMAZI Sk., TURGUT ÖZAL Bul., (KÜÇÜKÇEKMECE İlçesi) ve civarında 09:00-13:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4018-12503)


 TAHTAKALE Mh., VASIF ÇINAR Cd., TOMRUK Sk., TOMRUK ÇIKMAZI Sk., TAHTAKALE Cd., UZUNÇARŞI Cd., SABUNCUHANI Sk., (FATİH İlçesi) ve civarında 13:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.


MURATPAŞA Mh., 25. BLOK Sk., 26. BLOK Sk., DÖKÜMCÜLER Cd., MERAM Sk., SANAYİ Sk., SOKULLU Sk., (BAYRAMPAŞA İlçesi) ve civarında 10:00-18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS