İZSU İzmir su kesintisi 23 Aralık duyuruları: Buca’da sular ne zaman geçek?

İZSU İzmir su kesintisi 23 Aralık duyuruları: Buca’da sular ne zaman geçek?

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İZSU tarafından 23 Aralık su kesintisi uyarısı yayınlandı. Özellikle Buca ilçesinde birçok mahallede su kesintisine gidildi. Peki, Buca’da sular ne zaman gelecek? İşte, İzmir İZSU 23 Aralık su kesintisi duyuruları…

İZSU’da 23 Aralık su kesintisi ile ilgili önemli uyarı geldi. Özellikle de Buca ilçesinde uzun süreli su kesintisine gidiliyor. Peki, Buca’da sular ne zaman gelecek? İşte, İZSU’dan yapılan açıklama…


BERGAMA SELÇUK: 23.12.2019 saat 09:00 ile 11:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır.


BORNOVA ATATÜRK: 23.12.2019 saat 09:00 ile 11:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır.


BUCA SU KESİNTİSİ – BUCA’DA SULAR NE ZAMAN GELECEK?


Tahtalı Barajı''ndan Görece İçmesuyu Arıtma Tesisi''ne giden 2200 mm''lik hatta meydana gelen arıza nedeniyle kentin bazı bölgelerine su verilemiyor. İZSU ekipleri tarafından Küner köyü yakınlarında patlayan ana borunun onarılmasına yönelik çalışma başlatıldı. Gaziemir, Karabağlar ve Buca''yı etkileyen su kesintisinin ne kadar süreceğine ilişkin net açıklama ekiplerin yapacağı ilk incelemenin ardından belli olacaktır.


22.12.2019 saat 19:00 ile 25.12.2019 saat 07:00 arasında yaklaşık 2 gün 12 saat su kesintisi olacaktır.


İZSU’DAN SU KESİNTİSİ DUYURUSU


Tahtalı Barajı’ndan Görece İçmesuyu Arıtma Tesisi’ne giden 2200 mm’lik hatta meydana gelen arıza  nedeniyle kentin bazı bölgelerine su verilememektedir . İZSU ekipleri tarafından Küner köyü yakınlarında patlayan ana borunun onarılmasına yönelik çalışma başlatılmıştır.


Gaziemir, Karabağlar ve Buca’yı etkileyen su kesintisinin süresi "Duyurular" bölümünde ilçe başlıkları altında yer almaktadır.


Meydana gelen arızadan dolayı yapmak zorunda olduğumuz su kesintisi nedeniyle kentlilerimizden özür dileriz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS