Jandarmadan Game of Thrones paylaşımı: Kış geldi

  1. Türkiye
Video: Jandarmadan Game of Thrones paylaşımı: Kış geldi
Dünya Star Wars günündeki paylaşımıyla dikkat çeken Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi <a class="in-news-link" href="/twitter" target="_blank" title="Twitter haberleri">Twitter</a> hesabından bugün de 7. sezonunun gösterimi başlayacak olan Game of Thrones ile ilgili "Kış geldi" denilerek paylaşımda bulunuldu. Game of Thrones ile ilgili Twitter'da paylaşımda bulunan bir diğer kamu kurumu da Sağlık Bakanlığı'ydı.

Dünya Star Wars günündeki paylaşımıyla dikkat çeken Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi Twitter hesabından bugün de 7. sezonunun gösterimi başlayacak olan Game of Thrones ile ilgili "Kış geldi" denilerek paylaşımda bulunuldu. Game of Thrones ile ilgili Twitter'da paylaşımda bulunan bir diğer kamu kurumu da Sağlık Bakanlığı'ydı.

4 Mayıs Dünya Star Wars gününde Twitter'daki "Karanlık güçlerin korkulu rüyası jandarma" paylaşımıyla dikkat çeken Jandarma Genel Komutanlığı'nın resmi adresinden bugün de dünyayı sallayan dizi Game of Thrones ile ilgili paylaşım yapıldı.

Jandarma Genel Komutanlığı'nın "@jandarma" hesabından bugün 7. sezonunun gösterimine başlanacak olan Game of Thrones'la ilgili, Jandarma Genel Komutanlığı Bandosu'nun seslendirdiği jenerik müziğinin videosu paylaşıldı.

Dizinin, "Winter is coming" (Kış geliyor) şeklindeki mottosuna da göndermede bulunulan tweet, "#GoTS7" etiketiyle "Kış Geldi! Olsun, Jandarma varsa herkes güvende!" denilerek paylaşıldı.

 

Sağlık Bakanlığı'ndan da Game of Thrones tweet'i

Game of Thrones'a göndermeyle mesaj paylaşan tek kamu kurumu Jandarma Genel Komutanlığı değildi. Sağlık Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda da yine "GoTs7" etiketiyle "Her mevsim başka güzel! Klima ile kışı getirmeyin!" mesajı paylaşıldı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS