Son Dakika

Bugün Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta bitecek? 8 Kasım Kabine kararları neler olacak?

A A

08.11.2021 - 17:30 Son Güncelleme:

Kabine toplantısı gündemdeki önemli gelişmeleri değerlendirmek üzere bir kez daha toplanacak. Bu hafta Suriye’ye olası operasyon, F-35 süreci, koronavirüs vakaları ve ekonomik gelişmeler toplantının ana gündem maddelerinden olacak. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak, Kabine kararları neler olacak?

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bir kez daha toplanacak. Gündemde koronavirüs salgınındaki son durum, ekonomideki gelişmeler, Suriye’ye olası operasyon ile F-35 sürecinin ele alınması bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

8 Kasım Kasım 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan toplantı saat 15.00’te başladı. Toplantının sona ermesinin ardından 19.00’dan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalar yapacağı tahmin ediliyor.

KABİNE KARARLARI NELER OLACAK?

Koronavirüs salgınındaki son durum, ekonomideki gelişmeler, Suriye’ye olası operasyon ile F-35 süreci ile ilgili alınan kararların açıklamada yer alacağı düşünülüyor. Gözler toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarında olacak. Açıklama CNN TÜRK ekranlarından canlı olarak izlenebilecek.