Kağıthane seçim sonuçları 2019… İstanbul Kağıthane oy oranları

Kağıthane seçim sonuçları 2019… İstanbul Kağıthane oy oranları

Kağıthane seçim sonucu ve İstanbul oy oranları seçim 2019 sayfasında seçmenlerle paylaşılmaya devam ediyor. 23 Haziran oy oranlarını belirlemek üzere sandık başına giden seçmenler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için tercihlerini belirlediler. İşte Kağıthane seçim sonuçları ile ilgili detaylar ve İstanbul oy oranları…

İstanbul Kağıthane seçim sonuçları 21 adayın yer aldığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde oy oranlarını belirleyen ilçelerden oldu. 17 bağımsız adayın ve 4 partili adayın yer aldığı seçimlerde seçmenlere tek zarf ve tek oy pusulası verildi.


Kağıthane oy oranları ile ilgili detayları merak eden seçmenler ise sonuçlara İBB seçimlerine özel olarak hazırlanan “seçim 2019” sayfası üzerinden ulaştı.


31 bin 186 sandığın kurulduğu 39 ilçede seçmenler sandık başına gitti. Oy verme işlemleri saat 08:00’de başladı ve saat 17:00’de sona erdi. Oy kullanma işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte sandıklar açıldı ve kesin olmayan sonuçlar belli oldu.


Kağıthane seçim sonuçları için yarışan adayların elde ettikleri oranlar il genelindeki genel tabloyu da etkiledi.  İstanbul Kağıthane oy oranları ile ilgili tüm detaylar, elde edilen oy oranları, ayrıntılı analizler ve önceki seçimlerde elde edilen sonuçlar hızlı ve anlaşılabilir bir şekilde seçim 2019 sayfasında yerini aldı.  


KAĞITHANE OY ORANLARI



  • Cumhur İttifakı 50.54% BİNALİ YILDIRIM

  • Millet İttifakı      48.56% EKREM İMAMOĞLU

  • Saadet Partisi    0.66%    NECDET GÖKÇINAR

  • Vatan Partisi      0.16%    MUSTAFA İLKER YÜCEL

  • Diğer     0.08%

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS