hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kan donduran itiraf: 'Öldürüp, kıyma makinasında çektiler!'

  Kan donduran itiraf: Öldürüp, kıyma makinasında çektiler
  expand

  Kahramanmaraş'ta iki aydır kayıp olan 33 yaşındaki Güllü Çolak, olayıyla ilgili kan donduran iddialar gündemde. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Güllü Çolak’ın yeğeni Ahmet, ailenin karanlık sırlarını açığa çıkardı. 'Amcam, halam, babaannem bildiğin çete' diyen Ahmet, birlikte bir kişiyi öldürüp kıyma makinesinde çektiklerini öne sürdü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahramanmaraş'ta oturan 33 yaşındaki Güllü Çolak, 2 ay önce sırra kadem bastı. Bunun üzerine Çolak'a 2 aydır ulaşamadığını söyleyen ve eşi olduğunu belirten Mehmet adlı kişi, Müge Anlı'ya başvurdu.

  Mehmet ile Güllü'nün resmi olarak evli olmadıkları ortaya çıkarken Bugünkü programda Müge Anlı, "Güllü'yü ararkan bir sürü şeyler ortaya çıktı. Güllü'nün kimden kaç tane çocuğu var ben anlamadım. Güllü'nün bugün senden önceki eşi de buraya geldi Murat Bey. Aslında Murat hem Güllü'ye kızgın hem de sana kızgın. Sen de onun karısını kaçırmışsın. Bir de Ahmet vat. Ahmet de Güllü Hanım'ın yeğeni" dedi. 

  Güllü ise yayına bağlanıp Mehmet'ten şiddet gördüğü için ailesine sığındığını anlattı. Mehmet'in kendisinden sonra iki evli kadını daha kaçırdığını, bu kadınları kandırıp altınlarını aldığını, o kadınların da yuvasını yıktığını anlattı.

  "ADAM ÇOK ZENGİNDİ, PARASINI YEDİLER"

  Bugünkü yayına ise Ahmet adında Güllü'nün bir akrabası katıldı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Müge Anlı, "Ahmet geldiğin için teşekkür ederim. İnsanın bildiklerini saklaması doğru değildir. Sen halan Güllü'nün evlilik vaadiyle dolandırma işi yaptığını iddia ediyorsun. Ama arkadaşlarımıza bir şey daha anlatmışsın. 'Halam Güllü, annesi Cennet ve hala Güllü'nün erkek kardeşi olan Durdu amcam Kahramanmaraş'ta yine bir adama musallat oldular. 7-8 yıl önce oldu bu olay. Adam çok zengindi, parasını yediler. Adam da işe uyanınca bunlara taktı, belalı bir adamdı. Hatta Durdu amcam bu adamdan korktuğu için adını Taner olarak değiştirdi. Adamdan kurtulamayınca eve konuşmak için çağırdılar ve öldürüp kıyma makinesinde çektiler. Cennet babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı' demişsin. Kim bu adam bilmiyoruz. Yani şimdi Ahmet de bunu söyleyince bunu saklayamayız" ifadelerini kullandı.

  'KIYMA MAKİNESİNDEN ÇEKTİLER'

  Cinayeti halasının işlediğini söyleyen akraba, adamın tüm kemik ve etlerinin kıyma makinesinden çektirip lavabodan akıttıklarını söylediklerini açıkladı. Adamın kim olduğu ile ilgili detay bilmediğini söyleyen akraba, bu adamın Güllü'nün başkalarından yaptığı ve ilk kocası Murat'ın üstüne yazdırdığı kızlarından birinin babası olduğunu düşündüğünü söyledi. 

  Mehmet iddiayla ilgili, "Ben 2011 yılında birini öldürdüler diye duydum. Telefonda onu boşluğuna gelip dedi. Et makinesiyle çektiğini söyledi. Kim olduğunu bilmiyorum. Benim bildiğim o. Geri kalanları Ahmet'te biliyorum. Bana bir şey anlatmadı. Dengesiz olduğu için sormam. Kafa gelip gittiğinden her an her şeyi söyler." dedi. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "AMCAM, HALAM, BABAANNEM BİLDİĞİN ÇETE"

  Programa katılan Güllü Çolak'ın yeğeni Murat, "Murat abiyi Mehmet'e kardeşi olarak tanıttı babaannem. Amcam, halam, babaannem bildiğin çete ya. Bildiğin üçlü çete. Diğer halam için kendini astı dediler. Rahmetli halam arkadan boğulmuş gibiydi. Şikayetçi olmadıkları için otopsi yapılmamış. Bunların sürekli dilinde. Mesela bununla ters düştüler diyelim. Biz adamı kıyma makinesinden çektik, sana neler yaparız diyorlardı. Biz ergendik, anlatıyorlardı. O zaman olay tazeydi aralarında konuşuyorlardı. Babaannem bir yıl boyunca o olay aklına gelirmiş, midesi bulanırdı. Yerlerdeki kanları ona sildirmişler. Midesi bulanıyordu. Kokusunu falan da söyledi işte. Aklına geldikçe midesi bulanırmış. Biz sonradan ciddiye aldık bu konuyu. Yanımızda birkaç kişiyi tehdit ettiler. Telefonda birini tehdit ediyorlardı, 'Kıyma makinesinde çektik adamı, lavaboya kanını akıttık, kanını falan da akıttık, kimse bulamadı. Sana neler yapmayız dediler' Aile içinde anlatıyorlardı" ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow