Kandilli ve AFAD son depremler listesi 13.02.2020... En son nerede deprem oldu?

Kandilli ve AFAD son depremler listesi 13.02.2020... En son nerede deprem oldu?

Son dakika deprem haberleri Kandilli ve AFAD son depremler sayfası üzerinden aktarılmaya devam ediyor. 13 Şubat 2020 Perşembe günü ülke genelinde ve çevre bölgelerde yaşanan depremler dakika dakika aktarılıyor. Peki, en son nerede deprem oldu?

Son depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılıyor. Kandilli Rasathanesi verilerine göre bugün 3 şiddetini aşan 3 farklı deprem meydana geldi. Kars Kağızman, Malatya Puturge ve Manisa Akhisar’da yaşanan depremler Kandilli Rasathanesi son depremler sayfasında yerini aldı.


Aynı şekilde AFAD bugüne ilişkin son depremleri internet adresinde yer alan ilgili sayfa üzerinden aktardı. İşte iki kurumun paylaştığı o depremler…


AFAD SON DEPREMLER


Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşılan son depremlerin listesi ise şöyle…KANDİLLİ SON DEPREMLER


Kandilli Rasathanesi’nin 13 Şubat 2020 tarihli depremlerle ilgili verdiği bilgiler şöyle…TOPLANAN YARDIMLAR 98 MİLYON TL'Yİ AŞTI


Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı, depremden etkilenen Elazığ ve Malatya için başlatılan kampanya kapsamında 98 milyon lirayı aşkın yardım toplandığını bildirdi.


AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, 24 Ocak'ta merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede büyüklüğü 4'ün üzerinde 25, toplam 2 bin 559 artçı sarsıntı meydana geldi.


Depremin etkilerini azaltmak ve bölgede yaşayanların hayatlarını normale döndürmek amacıyla AFAD koordinasyonunda yürütülen iyileştirme çalışmaları da kesintisiz devam ediyor.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS