Kartal oy oranları… 23 Haziran 2019 İstanbul Kartal seçim sonuçları

Kartal oy oranları… 23 Haziran 2019 İstanbul Kartal seçim sonuçları

Kartal seçim sonuçları ilçe genelinde sandık başına giden seçmenler tarafından belirlendi. Şişli oy oranları ile ilgili veriler ise seçim 2019 sayfasında yerini aldı. İşte 23 Haziran Kartal oy oranları ve sonuçlarla ilgili detaylar…

İstanbul Kartal oy oranları bölgedeki sonuçları merak eden kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kartal seçim sonuçları ile ilgili detaylar ise anlık olarak takip edildi. Toplamda 31 bin 186 sandığın kurulduğu il genelinde oy verme işlemleri saat 08:00’de başlamıştı. Oy kullanma işlemlerinin sona erdiği saat 17:00’den itibarense sandıklar açıldı.


Kartal seçim sonuçları ile ilgili detaylı bilgiler, adayların elde ettikleri oranlar ve güncel rakamlar seçim 2019 Şişli sonuçları sayfasında seçmenlerle paylaşıldı. Ayrıca sonuçlar kontrol etmek isteyenler erişime açık olacak ve dileyen seçmen merak ettiği bölgeyi işaretleyerek sonuçlara istediği zaman erişebilecek.


Yerel yönetimde söz sahibi olacak adayın belli olacağı seçim sonucuna göre İstanbul’un yeni Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. 10 milyondan fazla seçmenin yer aldığı il genelinde seçmenler sonuçlara ilişkin detaylara seçim sayfasından ulaşılabilecek.


KARTAL  OY ORANLARI


Millet İttifakı      58.49% EKREM İMAMOĞLU


Cumhur İttifakı 40.66% BİNALİ YILDIRIM


Saadet Partisi    0.53%    NECDET GÖKÇINAR


Vatan Partisi      0.18%    MUSTAFA İLKER YÜCEL


Diğer     0.14%


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS