Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Şero'ya talimat: Trafoya girme

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Şero'ya talimat: Trafoya girme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimde sandıklara sahip çıkacaklarını belirterek, "Her türlü önlemi aldık. O kadar önlem aldık ki, Genel Merkezimizdeki 'Şero'yu bile tembihledim. 'Aman, sakın trafoya girme, bütün kedilere haber gönder, hiçbir kedi trafoya girmesin' diye" dedi.

Kılıçdaroğlu, Hatay'ın Defne ilçesi Uğur Mumcu Alanı'nda düzenlenen mitingde, ülkenin birliği, dirliği, güzelliği, geleceği ve umudu için çalışacağını, alın teri dökeceğini söyledi.


Seçimlere az süre kaldığını, sandığa giderek yaşanılabilecek bir Türkiye'nin temelini atacaklarını belirten Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Sandığa giderken her vatandaşımın düşünmesini istiyorum. 'Türkiye büyüyor, zenginleşti' diyorlar. Düşünsün, 'Benim mutfağıma niye uğramadı bu zenginlik?' diye. 'Türkiye'de işsizlik yok' diyorlar. Ankara'daki beylerin çocukları otomatikman devlet memuru oluyor. Düşünecek benim değerli kardeşim, 'Benim çocuğum niye işsiz?' diye. Bizim çocuklarımız KPSS'ye girerken alın teri döküyor, kurs parası ödüyor. O Ankara'daki beylerin çocukları hiçbir sınava girmeden doğrudan devlet memuru oluyor. 7 Haziran'da sandığa giderken bunu düşün vatandaşım. Sandıklara sahip çıkacağız. Her türlü önlemi aldık. O kadar önlem aldık ki Genel Merkezimizdeki 'Şero'yu bile tembihledim. 'Aman, sakın trafoya girme, bütün kedilere haber gönder, hiçbir kedi trafoya girmesin' diye. Sandıklara sahip çıkacağız ama önce oyumuzu kullanacağız. Sorumluluğumuzu kullanacağız. 'Biz sorumluyuz' diyeceğiz."


Erzurum'daki saldırı... 'Diri diri yakmak istemişler'


Kilis'te MHP'li 60 kişi AK Parti'ye katıldı


Yüksekova'da HDP seçim aracına silahlı saldırı iddiası

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS