Kocaeli'de oldu: Pitbulu bıçaklayıp öldürdü, bunu gören kadın da silah çekti

Kocaeli'de oldu: Pitbulu bıçaklayıp öldürdü, bunu gören kadın da silah çekti

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde 18 yaşındaki Volkan Akbaba, gezdirdiği Cane Corso cinsi "Tyson" adlı köpeğine saldıran pitbul cinsi köpeği bıçaklayarak öldürdü. Yaşananları gören bir kadın da eli bıçaklı Akbaba'ya silah çekti.

Kocaeli'nin Başiskele ilçesi'nde 18 yaşındaki Volkan Akbaba, gezdirdiği köpeğine saldıran pitbul cinsi köpeği bıçakladı. Köpek öldü. Yaşananları gören bir kadın da iddiaya göre, silah çekerek tehditte bulundu.


Bozuk telefonu değiştirmeyen mağazayı kamyonla yıkmaya kalktı


Volkan Akbaba ve kadın, polis merkezine götürülürken, birbirlerinden şikayetçi olmadı.


Olay akşam saatlerinde, Başiskele Körfez Mahallesi Namık Kemal Caddesi'nde meydana geldi. Volkan Akbaba Cane Corso cinsi "Tyson" isimli köpeğini gezdirirken, "Baron" isimli pitbul cinsi köpek saldırdı.


Fatma Girik'ten üzücü haber


Volkan Akbaba korkuya kapılarak üzerindeki bıçağı çıkartıp, köpeğine saldıran pitbula sapladı. Koşarak uzaklaşan pitbul cinsi köpek aldığı yara ile öldü.


İddiaya göre, yaşananları gören bir kadın silah çekerek Volkan Akbaba ile yanında bulunan Abdullah Eren Keskin'e tepki gösterdi. Volkan Akbaba ile kimliği öğrenilemeyen kadın polis merkezine götürülürken, birbirlerinden şikayetçi olmadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


Volkan Akbaba pitbul cinsi köpeğin sahibini tanıdığını ve köpeğin genelde bağlı bulunduğunu belirterek, "Köpeği kovmaya çalıştım. Benim köpeğim parkta bağlıydı. Bende köpeğimi o panikle çözmeye çalıştım. Tam çözdüğüm anda bana doğru geldi. O anki refleksle bıçağımı çıkardım köpeğe sapladım. O anda benim köpeğimi ısırdı. Ondan sonra bir kadın geldi. Kadın bize silah çekti, tehditler savurarak. 'Köpeğe yazık değil mi?' dedi. Tamam o köpeğe yazıkta köpek beni parçalasa ne olacaktı. Benim köpeğimin sağ patisi tutmuyor şu an. Sırtında da yaralar var, çok feci şekilde dişlemiş" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS