Korku filminden beter; şişeli işkence

Korku filminden beter; şişeli işkence
(Fotoğraf temsilidir)

Araçlarına aldıkları 2 genci ıssız bir yere götürdükten sonra tehdit ve korku salarak şişeyle cinsel saldırıda bulundukları, bu anı da kameraya kaydettikleri belirtilen 2 kişi hakkında 34'er yıl hapis istemiyle dava açıldı. Saldırıya uğrayanların 18 ve 19 , saldırıyı gerçekleştirenlerin birinin çocuk diğerinin ise 20 yaşında olduğu olayda savcılık "Nitelikli Cinsel Saldırı" suçundan 18'er yıldan az olmamak üzere, "Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma" ve "Tehdit" suçlarından da toplamda 16'şar yıl hapis cezası istiyor.

CHP'li vekilden cinsel istismar önergesine 'çocuk gelinliği' ile tepki


İranlı turist kaza yapan oğlunu defalarca tokatladı


Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianameye göre, E. P.(18) ve B. G.(19) geçtiğimiz Eylül ayında Üsküdar'da yürüdükleri sırada aynı mahallede oturdukları şüpheliler A. G.(20) ve 18 yaşından küçük olan V.A. ile karşılaştı. Şüpheliler, E. P. ve B. G.'yi araçlarına bindirdi ve bir diğer şüpheli T. K.'nın (34) bulunduğu Üsküdar'da ıssız bir yere götürdü. Müştekileri tehdit ve darp ettikten sonra araçtan indiren şüpheliler şişeyle işkence ettiler.


O anları kameraya çektiler, otobanda su sattırdılar


Bu anları V.A. isimli şüpheli cep telefonuna kaydetti. Eylemden sonra A. G. ve V. A. 2 müştekiyi araca tekrar bindirip TEM'de su satmaları için alıkoyarak tehdit edip 3 saat süreyle otobanda su sattırdı.


Öldü diye bildiği annesinin yaşadığını 28 yıl sonra öğrendi


Hırsızlık yaptıkları için...


Her 2 müşteki eve gittiklerinde olayı ailelerine anlatması üzerine şikayetçi olmak için polis merkezine gitti. Olayın ertesi günü Anadolu Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanan şüpheliler ifadelerinde, müştekilerin hırsızlık yaparak çalmış oldukları motorları Ataşehir'de Romanlara sattıklarını ve müştekilerin mahallede hırsızlık yapmaları nedeniyle sevilmediklerini iddia etti.


CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun kardeşi AK Parti’ye destek için yürüyecek


Adli Tıp raporu doğruladı


İddianamade, şüphelilerin eylemlerinin cinsel saldırı suçunun unsuru olarak değerlendirildiği belirtildi. E. P. ve B. G. ile ilgili İstanbul Anadolu Adli Tıp Şube Müdürlüğü'nün raporunda ise, her 2 müştekinin muayenesinde görülen kızarıklık için "İddia edildiği şekilde şişenin anüsü zorlaması ile oluşmasının tıbben mümkün görüldüğü" şeklinde tespit belirtildi.


Görüntüler cep telefonundan çıktı


Şüphelilerin birlikte ve dayanışma içerisinde 2 kişiye karşı cinsel saldırı ve alıkoyup hürriyetlerini tahdit ettiklerinin anlaşıldığı kaydedilen iddianamede, V. A.'nın kullanmış olduğu telefonun incelendiği ve görüntülerin bu telefondan çıktığı doğrulandı. V. A. ile ilgili soruşturmanın 18 yaşından küçük olması nedeniyle ayrı yürütüldüğü kaydedildi.


18 yıldan az olmamak üzere dava açıldı


Şüpheliler A. G. ve T. K. hakkında "Nitelikli Cinsel Saldırı" suçundan 18'er yıldan az olmamak üzere, "Cebir Tehdit veya Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma" ve "Tehdit" suçlarından toplamda 4 yıl 6'şar aydan 16'şar yıla kadar hapis cezası istemiyle Anadolu Ağır Ceza Mahkemesi'ne dava açıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS