Manisa'da korkutan deprem

Video: Manisa'da korkutan deprem

Kandilli Rasathanesi'nin aktardığı bilgiye göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD ise depremin büyüklüğünü 5.2 olarak geçti. Saat 00.23'de Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 4,2 büyüklüğünde bir deprem daha gerçekleşti.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Kırkağaç ilçesinde saat 19.09'da 5,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem, 7 kilometre derinlikte gerçekleşti. 19.09'da gelen deprem çevre illerden de hissedildi ve büyük panik yarattı.


  


 MANİSA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA


Manisa Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Saat 19.09 da merkez üssü Kırkağaç İlçesi olan 5,2 büyüklüğünde deprem meydana gelmiştir. An itibari ile depremden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır” denildi.


VATANDAŞLAR SOKAKLARA DÖKÜLDÜ


Deprem nedeniyle herhangi bir yaralanma ve mal kaybı yaşanmazken, panikleyen vatandaşlar sokaklara döküldü. Özellikle depremin şiddetli hissedildiği Kırkağaç ve Akhisar’daki vatandaşlar sokaklara çıkarak kendilerini güvene almaya çalıştı.


SAAT 00.23'DE BİR DEPREM DAHA MEYDANA GELDİ


AFAD'ın internet sitesinde yer alan bilgiye göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 00.23'de 4,2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Deprem yerin 7 kilometre derinliğinde gerçekleşti.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS