Meral Akşener'i 200 araçlık konvoy karşıladı 

Meral Akşener'i 200 araçlık konvoy karşıladı 

MHP'de genel başkan adaylarından  Meral Akşener, Bilecik'e giderken, Sakarya'da partililerin oluşturduğu yaklaşık 200 araçlık konvoyla karşılandı. 

Meral Akşener, Bilecik'in Söğüt İlçesinde MHP'lilerin gerçekleştireceği program için sabah saatlerinde İstanbul'dan yola çıktı. Sakarya'da yaklaşık 200 araçlık konvoy oluşturan partililer, D-650 Karayolu'nun Arifiye Aşağıkirazca mevkiinde Meral Akşener'i beklemeye başladı. Yan yolu parti bayraklarıyla süsleyen partililer, Meral Akşener'i coşkuyla karşıladı. Partililerle kucaklaşan Meral Akşener, "Bu coşkulu karşılama için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Yolumuz uzunca, Söğüt'e gidiyoruz. Hadi bakalım hep beraber Söğüt'e" dedi.Meral Akşener bu konuşmanın ardından Bilecik'e gitmek üzere yola çıktı.


 


Öngörünüm, Açıklaması metinde


Akşener Gündoğdu'da miting yapacak


Akşener'le ilgili duyuruyu, kendisine destek veren MHP eski il başkanı Müsavat Dervişoğlu yaptı. Olağanüstü Kurultay'a hazırlık amacıyla Akşener'in il ziyaretlerine devam ettiğini belirten Dervişoğlu, "Kurultay çalışmalarına imzaları ile destek verdikleri için görevden alınıp teşkilatları kapatılan illere ziyaret programlarını tamamlayan sayın Akşener 7 Mayıs cumartesi günü İzmir'de olacak. Gittiği her yerde yoğun ilgi ve çoşku ile karşılanan Meral Akşener uygun ve yeterli salon temin edilemediği için Gündoğdu Meydanında miting yapacak. Bölge delegeleri, STK'lar, Kadın Kuruluşları ve Kanaat Önderleri ile de çeşitli toplantılara katılacak olan sayın Akşener daha sonra Aydın'a geçecek" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS