Meteoroloji duyurdu, hafta boyunca hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahmin raporlarını paylaştı. Önümüzdeki hafta bazı bölgelerde hava sıcaklıkları 31 derecelere kadar çıkacak. Peki, hafta boyunca hangi bölgede hava durumu nasıl olacak? İşte MGM’nin hava durumu tahminleri…Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün önümüzdeki hafta boyunca görülmesi beklenen sıcaklık ve yağış durumu tahminleri şöyle...
20 Mayıs 2019 Pazartesi günü yurdun doğu kesimleri yağışın etkisi altında olacak. Batı bölgelerinde yağış beklenmezken bazı bölgelerde hava sıcaklıkları 31 derecelere kadar çıkacak.
21 Mayıs 2019 Salı günü ise yağış olan bölgeler daha da azalacak ve Doğu Anadolu ile Güney Doğu Anadolu bölgelerinin doğu kısımları yağışlı olacak.
22 Mayıs 2019 Çarşamba günü yurt genelinde hava sıcaklıkları 20 derecenin üzerinde seyredecek ve birkaç il dışında hiçbir bölge yağışlı olmayacak.
23 Mayıs 2019 Perşembe günü ise yurt genelinde hiçbir bölgede yağış beklenmiyor. Hava sıcaklıklarının 25-32 derece aralığında seyredeceği perşembe günü bazı bölgelerde hava kapalı ancak yağışsız olacak.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS