Meteoroloji’den hava durumu uyarısı geldi: Kuvvetli yağış Trakya’ya geliyor

Meteoroloji’den hava durumu uyarısı geldi: Kuvvetli yağış Trakya’ya geliyor

Hava durumu 22 Ocak verileri üzerine, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden Trakya kesiminde yer alan illere uyarı geldi. Yağmur 21-50 mm şiddetinde yağması bekleniliyor. Özellikle Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da Pazartesi günü (22 Ocak) öğlene kadar kuvvetli yağış yağması tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nin resmi web sitesinde 22 Ocak günü için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da 21 Ocak’ta akşam saatlerinde başlayan kuvvetli yağış, 22 Ocak günü öğlene kadar devam etmesi bekleniliyor. Kurum, ani sel ve su baskınları konusunda o illerde yaşayan vatandaşları uyardı.


Hava durumu 22 Ocak verileri


EDİRNE Hava durumu 22 OCAK


Edirne’de 22 Ocak günü genel olarak kar yağışı etkili olması tahmin ediliyor. Sıcaklık en yüksek 6 derece, en düşük 2 derece. Rüzgar saatte 32 km hızda eserken, nem oranı yüzde 60 ila 96 arasında. Salı ve Çarşamba günü gökyüzü çok bulutlu olurken, yağmur beklenmiyor. Perşembe ve Cuma günleri hava açılıyor: Bulutlu ve güneşli.KIRKLARELİ HAVA DURUMU 22 OCAK


Kırklareli’nde karla karışık yağmur Pazartesi günü etkisini göstermesi bekleniliyor. Sıcaklık en yüksek 5 dereceyken, en düşük sıcaklık 4 derece. Rüzgar saatte 25 km hızda esmesi bekleniliyor. Nem oranı yüzde 74 ila 96 arasında. Cumaya kadar yağmur beklenmezken, Perşembe ve Cuma günü hava açılıyor.TEKİRDAĞ HAVA DURUMU 22 OCAK


Tekirdağ’da bugün gökyüzü kapalı ve yağmurlu. En yüksek sıcaklık 8 derece, en düşük sıcaklık 6 derece. Rüzgar saatte 31 km hızda esmesi tahmin edilirken, Nem oranı yüzde 78 ila 96 arasında olması bekleniliyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS