Metrobüs durağındaki kaza İstanbul'u felç etti

  1. Türkiye
Video: Metrobüs durağındaki kaza İstanbul'u felç etti
Avcılar yönüne giden bir metrobüs, Cevizlibağ durağında bir kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere savrulan yaralıya <a class="in-news-link" href="/saglik" target="_blank" title="sağlık haberleri">sağlık</a> ekipleri müdahale etti. Kaza nedeniyle seferler çift yönlü olarak durduruldu. Metrobüs duraklarında büyük yoğunluk yaşandı.

Avcılar yönüne giden bir metrobüs, Cevizlibağ durağında bir kadına çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere savrulan yaralıya sağlık ekipleri müdahale etti. Kaza nedeniyle seferler çift yönlü olarak durduruldu. Metrobüs duraklarında büyük yoğunluk yaşandı.

Kaza sabah 08.00 saatlerinde s, Cevizlbağ durağında meydana geldi. Avcılar yönüne seyreden bir metrobüs, Cevizlibağ durağında bir kadına çarptı. Yaralanan kadın,kalabalık yüzünden olay yerine güçlükle gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken, metrobüs seferleri çift yönlü olarak durduruldu.

Trafik felç oldu

Kaza nedeniyle durdurulan seferler yüzünden metrobüs yolunda trafik oluştu. Vatandaşlar duruma sosyal medya hesaplarından tepki gösterirken, dakikalarca beklemelerine rağmen metrobüse binemedikleri için durumu İBB'ye şikayet ettiler. İBB'den yapılan açıklamada ise, kaza nedeniyle durdurulan seferlerin tekrar normale döndüğü açıklandı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS