Milli Piyango 19 Temmuz 2019 sonuçları sorgulama işlemleri MPİ’de

Milli Piyango 19 Temmuz 2019 sonuçları sorgulama işlemleri MPİ’de

19 Temmuz 2019 tarihli çekilişini gerçekleştirecek olan Milli Piyango İdaresi sonuçları resmi internet adresi üzerinden yayınlayacak. Sonuçların sisteme yüklenmesiyle birlikte de Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri aktif hale gelecek. Peki, Milli Piyango sonuç sorgulama ne zaman yapılabilecek?

MPİ bilet sorgulama işlemleri kurumun çekilişi tamamlamasının ardından kısa bir süre sonra şans oyunu tutkunlarının erişimine açılacak. Bilet sahipleri talihli numaraları girerek kendilerine isabet eden ikramiye tutarlarını öğrenebilecek.


Farklı ikramiye tutarlarının çekilişlerinin tamamlanmasının ardından son olarak amorti ve büyük ikramiye çekilişlerine geçilecek. Bu çekilişlerin de sisteme yüklenmesiyle birlikte sonuçlar netleşmiş olacak.


MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA SAAT KAÇTA YAPILABİLECEK?


Yılbaşından itibaren sayısal sistemi Milli Piyango biletlerine de geçiren kurum çekiliş saatini 15:00’e almıştı. Böylelikle çekilişlerin başlama ve bitiş saatleri de değişmişti. Buna göre MPİ çekilişlerinde talihli numaraların belirlenme işleminin saat 18:30’da tamamlanması beklenirken sonuç sorgulama işlemlerinin de 19:00’da aktif hale geleceği ön görülüyor.


Siz de aşağıdaki bağlantı üzerinden bilet sorgulama işlemlerini numaralar sisteme yüklendikten sonra ilgili tarihi seçerek gerçekleştirebilirsiniz.


MPİ BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS