Milli Piyango 9 Temmuz 2019 çekiliş sonuçları sorgulama işlemleri MPİ’de!

Milli Piyango 9 Temmuz 2019 çekiliş sonuçları sorgulama işlemleri MPİ’de!

9 Temmuz 2019 Milli Piyango sonuçları çekilişin tamamlanmasının ardından mpi.gov.tr adresi üzerinden sorgulanabilecek. Büyük ikramiyenin sahibi olabilmek için şans oyunundan bilet alan kişiler çekiliş sonuçları için Milli Piyango’dan gelecek açıklamayı bekleyecek. Peki, Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri ne zaman başlayacak?

Milli Piyango çekiliş sonuçları haftanın talihli illerini gösterecek. Temmuz ayının ilk çekilişinde talihli kişi ya da kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Büyük ikramiyelerin tamamının çeyrek bilete çıkması durumunda ikramiye dörde bölünecek.


BİLET SORGULAMA NE ZAMAN VE NEREDE OLACAK?


MPİ’nin çekilişi tamamlamasının ardından bilet sorgulama işlemleri başlayacak. Saat 18:00 civarında amorti ve büyük ikramiye çekilişlerinin tamamlanmasının ardından tespit edilen talihli rakamlar sisteme yüklenecek ve sorgulama yapılabilecek. MPİ bilet sorgulama işlemlerinin 19:30 civarında başlaması bekleniyor.


MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…


SAYISAL SİSTEM BİLETLERİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR


MPİ 31 Aralık 2018 tarihinden itibaren klasik Milli Piyango biletinin yanı sıra aynı Sayısal Loto ve diğer şans oyunlarında olduğu gibi sayısal bilet kullanımını da başlatmıştı. Böylelikle dileyen kullanıcılar kendi belirlediği rakamları girerek Milli Piyango çekilişleri için şansını denemişti.


Öte yandan her hafta açıklanan çekilişlerde sayısal sistem biletlerinin de yer alması dikkatlerden kaçmadı. Şans oyunu meraklılarının an az klasik bilet kadar sayısal sistem biletlerini tercih ettiği öğrenildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS