Son dakika... Milli Piyango sonuçları belli oluyor! İşte Milli Piyango sonuç sayfası

Son dakika... Milli Piyango sonuçları belli oluyor! İşte Milli Piyango sonuç sayfası

Milli Piyango yılbaşı 2020 çekilişi 31 Aralık 2019 Salı günü yani bugün saat 15.00'te başladı! Gözler ise Milli Piyango büyük ikramiye sonuçlarına çevrilmiş durumda. Bilindiği üzere bu yıl büyük ikramiye tutarı 80 milyon lira olarak belirlendi. Peki, Milli Piyango sonuçları saat kaçta açıklanacak? Heyecanlı bekleyiş ise her yıl olduğu gibi bu yıl da cnnturk.com’dan takip ediliyor. Sonuçlar kritik saat geldiğinde CNN TÜRK Milli Piyango sonuç sayfası üzerinden izlenebilecek.

Milli Piyango canlı çekilişi, büyük ikramiye çekiliş saati geldiğinde CNN TÜRK canlı yayın sayfası üzerinden naklen izlenebilecek. Bununla birlikte sonuçlar ise anbean cnnturk.com Milli Piyango sonuç sayfası üzerinden takip edilebiliyor.


Bilindiği üzere Milli Piyango büyük ikramiyesinin de belli olacağı çekiliş MPİ’nin Ankara Kızılay’daki binası çekiliş salonunda saat 15.00’te başladı. Peki, büyük ikramiye sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak? Milli Piyango 2020 ikramiyesi ne kadar? İşte, tüm merak edilenler…


MİLLİ PİYANGO İKRAMİYESİ NE KADAR?


Yılbaşı özel çekilişi için çeyrek biletleri 20 TL’den, yarım biletleri 40 TL’den, tam biletleri 80 TL’den satıldı. Büyük ikramiye 80 milyon lira… Dolayısıyla büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet etmesi halinde talihli 20 milyon TL’nin yarım bilete isabet etmesi halinde 40 milyon TL’nin tam bilete isabet etmesi halinde ise 80 milyon TL’nin sahibi olacak.


BÜYÜK İKRAMİYE SAAT KAÇTA BELLİ OLACAK?


Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesinin de belli olacağı çekiliş MPİ’nin Ankara Kızılay’daki binası çekiliş salonunda başladı. Noter huzurunda saat 15.00’te başlayan çekilişin sonuçları peyder pey açıklanıyor.  Bununla birlikte Milli Piyango büyük ikramiye sonuçlarının saat 21.00’de açıklanması bekleniyor.


MİLLİ PİYANGO CANLI YAYIN SAYFASI


Başta da belirttiğimiz gibi Milli Piyango sonuçlar MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. Ancak bununla birlikte sonuçlar CNN TÜRK canlı yayın sayfası üzerinden de takip edilebilecek. Ayrıca büyük ikramiyenin belli olacağı çekiliş ise CNN TÜRK cankı yayın sayfası üzerinden izlenebilecek.İşte, CNN TÜRK Milli Piyango sonuç sorgulama sayfası…


CNN TÜRK CANLI YAYIN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN


MİLLİ PİYANGO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS