Milli Piyango sonuçları | 80 Milyonluk büyük ikramiye bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları | 80 Milyonluk büyük ikramiye bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları geçtiğimiz akşam yapılan büyük yılbaşı çekilişi sonrası belli oldu. Çekilişin ardından gözler ise 80 milyonluk büyük ikramiyenin isabet ettiği talihli rakamlara çevrildi. Peki, 80 milyonluk büyük ikramiye hangi talihli rakamlara isabet etti. İşte, Milli Piyango sonuçları...

Milli Piyango 80 milyonluk büyük ikramiye sahibini buldu. Bilet sahipleri ise büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini merak ediyor. Hemen belirtelim ki, çekilişin hemen ardından Milli Piyango büyük ikramiye sonuçları tam liste açıklandı. İşte, Milli Piyango sonuç sorgulama sayfası tam bilet listesi…


Türkiye’nin yeni milyoneri olma hayalini kuran talihli adayları akşam saatlerinde gerçekleştirilen MPİ canlı yayınına yöneldi. Çekilişin hemen ardından Milli Piyango 80 milyonluk büyük ikramiye sahibi buldu. Yapılan çekilişin ardından büyük ikramiye tutarının isabet ettiği rakamlar ise “1358490” oldu.


MİLLİ PİYANGO SIRALI TAM LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ…


13 farklı ikramiye tutarının dağıtıldığı çekilişte adet olarak en faz amorti verildi, ikramiye tutarı olaraksa en büyük ikramiye 20 milyon TL’lik ikramiye tutarı oldu.


8 MİLYONLUK İKRAMİYE HANGİ BİLETE ÇIKTI?


Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 8 milyon liralık ikramiyeyi kazanan numara da belli oldu. Özel çekilişte 8 milyon liralık ikramiye "9976216" numaralı bilete isabet etti.


2020 AMORTİ NUMARALARI KAÇ?


Büyük ikramiye ile aynı saat dilimi içerisinde çekilişi gerçekleştirilen amorti sayıları ise 2020 yılında 4 ve 8 olarak açıklandı. Amorti numaralarına sahip olan biletlere bilete ödediği tutar iade edilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS