Mısırlı ailenin düşürdüğü çanta paniğe neden oldu

Mısırlı ailenin düşürdüğü çanta paniğe neden oldu

Fatih'te, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün hemen yanındaki vergi dairesi binasının önünde Mısır vatandaşı bir ailenin yola düşürdüğü çanta paniğe neden oldu. Polis ekipleri şüpheli görülen çanta nedeniyle Vatan Caddesi yan yolu ve metro girişini kısa süreliğine kapattı.

Bugün saat 13:00 sıralarında, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün hemen yanında bulunan vergi dairesinin önünde Mısır uyruklu bir aile yürüdükleri sırada bebek arabasındaki çantayı düşürdü. Bir süre ilerledikten sonra çantanın bebek arabasının içinde olmadığını fak eden çift, geri döndü. Ancak şüpheli görülen çanta emniyet yetkilileri tarafından fark edilerek çevresi güvenlik şeridiyle kapatıldı. Polis ekipleri şüpheli görülen çanta nedeniyle Vatan Caddesi yan yolu ve metro girişini de kısa süreliğine kapattı. Bebekleriyle olay yerine gelen çift, durumu polis ekiplerine bildirdi.


Çanta aileye teslim edildi


Çantanın Mısırlı aileye ait olduğunu anlayan bomba uzmanı polisler, olay yerindeki çantayı kontrol ettikten sonra aileye teslim etti. Çantanın alınmasının ardından, tedbir amacıyla kapatılan yol ve metro tekrar açıldı. Bir çocuklu Mısırlı çift, ifadelerinin alınması için emniyete götürüldü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS