Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir? Son dakika! Bahtiyar Akçay öldü mü?

Hafta içi her gün ekranda olan Müge Anlı’da bu hafta 19 gündür kayıp olan Bahtiyar Akçay ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. 19 gündür aranan Akçay’dan acı haber geldi. Peki, Müge Anlı Bahtiyar Akçay olayı nedir, son dakika gelişmesine göre Bahtiyar Akçay öldü mü?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Müge Anlı’nın programında bir süredir konuşulmaya devam eden Bahtiyar Akçay olayı ile ilgili öneli gelişmeler yaşandı. Kayıp olan Akçay'dan üzücü haber geldi. Cesedin bulunduğu alan ise cinayet ihtimallerini kuvvetlendirdi.

BAHTİYAR AKÇAY ÖLDÜ MÜ?

19 gündür kayıp olan ve aranan Akçay’ın cansız bedeni kuyunun içinde bulundu. Cesedin yer aldığını kuyunun yakın arkadaşının çalıştığı halı yıkama fabrikasının bahçesinde yer alması ise dikkatleri çekti. Akçay’ın gözyaşları içerisinde kalırken aranan cesedin üzerine beton döküldüğü tespit edildi.

SON AÇIKLAMALAR NELERDİ?

Bahtiyar Akçay'ın ölümünde baş şüpheli olarak gösterilen Nadir bey, Bahtiyar Akçay'ı en son cuma günü gördüğünü belirtmişti. Kendisinin çalıştığı şirkete geldiğini, zaten önceden de Bahtiyar Bey ile tanıştıklarını, emekli olduktan sonra Bahtiyar Bey'in eşi ile beraber Giresun'a taşındığını ifade etti.

Nadir Bey, Bahtiyar Bey'in kendisinin aracını alıp Sultançiftliği'nde bir galericiye gittiğini, geç kaldığını hatta aradığını, kusura bakma araca baktırdık dediğini ve akşama doğru 4-5 gibi geldiğini dile getirdi. Nadir Bey, Bahtiyar Bey gelince yemek yediklerini, sonra çay içerlerken Bahtiyar Bey'e 2-3 defa telefon geldiğini, kendi yanında konuşmayıp dışarıda konuştuğunu sonra da çıkıp gittiğini söyledi.