Mustafa Koç'un son görüştüğü isimlerden biri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dı

Mustafa Koç'un son görüştüğü isimlerden biri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dı

Geçirdiği kalp krizi sonrası bugün hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un son görüştüğü isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vardı. Koç, dün özel uçağıyla Ankara'ya uçarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşüp akşam saatlerinde de İstanbul'a döndü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün oldukça yoğun bir programı vardı ama programında resmi olarak duyurulmayan bir görüşmesi de vardı. O da bugün kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ile görüşmesiydi.


Mustafa Koç kalp krizi sonucu hayatını kaybetti


Kardeşi ve Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ile birlikte dün özel uçağıyla öğle saatlerinde Ankara'ya gelerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Muhtarlar Toplantısı'nın hemen ardından akşam saatlerinde bir araya geldiler. Mustafa Koç ve Ali Koç, Erdoğan'la Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda görüştüler.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Koç ailesini aradı


Görüşmede ele alınan konulara ilişkin bir bilgi verilmezken, Koç'un beraberindeki holding yöneticileriyle birlikte belirli periyodlarla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret ederek görüşmeler yaptığı biliniyor. Mustafa Koç sadece Erdoğan değil, başbakan yardımcıları ve bakanlarla da Ankara'da sık sık temaslarda bulunuyordu.


Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre ise, görüşme sonrası saat 21.00 sıralarında İstanbul'a dönen Koç, oldukça keyifli ve mutlu idi. Öte yandan Mustafa Koç, bugün 13.00'te Davos'a gitmeyi planlıyordu. Koç, çocukları ile birlikte tatil planı yapıyordu.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS