O iş adamı konuştu: Erhan aradı "Kötü bir şey yaptım" dedi

O iş adamı konuştu: Erhan aradı "Kötü bir şey yaptım" dedi

Ağabeyi Erhan Timuroğlu tarafından öldürülen Ceylan Timuroğlu'nun ölümüne neden olduğu iddia edilen işadamı Bekir Teker konuştu. Sevgili olmadıklarını söyleyen ve iddiaları yalanlayan Teker, "Olay gecesi Erhan beni aradı, "Çok kötü bir şey yaptım, Madenler'de görüşelim" dedi. İşim olduğunu söyleyip gidemedim. Sonra aradığımda da telefonu kapalıydı" diye konuştu.

Ceylan Timuroğlu cinayetinin nedeni 'gizli aşk' çıktı


İstanbul Ataşehir’de 24 yaşındaki bankacı Ceylan Timuroğlu’nun ağabeyi Erhan Timuroğlu (38) tarafından öldürülmesi olayının yankıları sürüyor. Erhan Timuroğlu’nun kız kardeşini yakın arkadaşı Bekir Teker ile birlikte sinemaya gittiği için öldürdüğü öne sürülmüştü. Vatan gazetesinde yer alan habere göre Bekir Teker, tüm iddiaları yalanladı. Bekir Teker, olayla ilgili olarak şunları söyledi:


'Beni aradı, kötüyüm dedi'


“Olayın yaşandığı gece Kalamış’ta bir otelde bir işim vardı. Ceylan hanım ile paylaşılan fotoğrafların hepsi ağabeyi Erhan’ın doğum gününde çekilmiştir. Ailecek tanışırız. Aramızda söylenildiği gibi bir ilişki olmadı. Bana ilgisi olduğunu duyduğumda ona ‘sen benim kardeşimsin’ demiştim. Olay gecesi benim hiçbir şeyden haberim yokken, Erhan, kardeşini vurduktan sonra beni arayarak ‘Çok kötü bir şey yaptım, çok kötüyüm, Madenler’de görüşelim” dedi. Ancak otelde işim olduğunu söyleyip gidemedim. Daha sonra ise onu aradığımda da telefonu kapalıydı” dedi. Son gece Ceylan Timuroğlu ile birlikte sinemaya gittikleri şeklindeki iddiaları da yalanlayan Teker, “Benimle bir ilgisi yok Erhan aramıyor ama onun dışında bütün ailesi arayıp seni öldüreceğiz diyorlar” diye konuştu.


Arkadaşları: İlişkileri 5 ay sürdü


Genç kızın öldürülmeden önce son kez sinemaya Bekir Teker ile değil, iki kız arkadaşıyla birlikte gittiği, o gece de mutlu anlarının fotoğraflarını çektiği ortaya çıktı. Vatan gazetesinin ulaştığı Ceylan’ın bir kız arkadaşı “O adamı sinemada hiç görmedik. Ceylan ile Bekir, yaklaşık 5 ay sevgili olmuşlardı. Ancak ayrılalı uzun zaman olmuştu. Ceylan onu takıntı haline getirmişti. Ağabeyi ile hiçbir sorunu yoktu. Son dönemde başka bir sevgilisi vardı ve Erhan hiçbir şey demezdi. Fakat bu adamla görüşmesini asla istemiyordu. Kendisi gibi mafyavari bir adam olduğu için karşıydı. Ceylan, Bekir’in daha önce evlenip boşandığını biliyordu” dedi. Ceylan’ın o gece neşesinin yerinde olduğunu söyleyen arkadaşı, “Hayat dolu bir kızdı. Bir an önce katilinin bulunmasını istiyoruz. Bize şimdi geçmişte birlikte çektirdiğimiz fotoğrafları anı olarak kaldı” diye konuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS