Son Dakika: Okullar ne zaman açılacak? Okullar açılacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı | Video

Video: Son Dakika: Okullar ne zaman açılacak? Okullar açılacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı | Video

17 Kasım 2020 Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kabine Toplantısı gerçekleşti. Kabine Toplantısı'nda alınacak kararlar merak ediliyor. Peki ama okulların son durumu ne olacak? Milyonlarca öğrenci Kasım Ara Tatili sonrası okulların açılıp açılmayacağını merak ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası okulların açılıp açılmayacağı ile ilgili açıklama yaptı. Peki ama okullar ne zaman açılacak? İşte okullar ile ilgili son dakika bilgileri!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası okulların son durumuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor. Peki ama okullar açılacak mı?

Okullar ne zaman açılacak? 
CNN TÜRK muhabiri Ahmet Melik Türkeş ''Belki de en önemli konu eğitim, okullar... Kurul toplantısında yüz yüze eğitim de gündeme gelmişti dün. Bir süredir eğitim yüz yüze devam ediyor. Yüz yüze eğitime kademeli olarak bir geçiş gerçekleştirilmişti.Ancak daha sonra bir ara tatille bu hafta okullara kısa bir ara verildi. İşte bu ara tatilin uzatılması da gündemde. Kabine Toplantısı'nda bu yönde bir karar çıkarsa 16-20 Kasım'da devam eden ara tatilin daha da uzatılması gündemde olacak. Okullar daha geç açılabilecek.'' ifadelerini kullanmıştı. 


Yeni yasakların uygulanacağı tarih belli oldu! İşte yeni genelge!Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Ara tatilde olan okullardaki eğitim-öğretim, yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek.'' dedi. 

20 YAŞ ALTINA SOKAK KISITLAMASI GETİRİLDİ

DERSHANELER, KURSLAR VE ETÜT MERKEZLERİ KAPANACAK MI?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS