Okullar tatil mi? 6 Ocak bugün Eskişehir, Bilecik, Konya’da okullar tatil mi?

Okullar tatil mi? 6 Ocak bugün Eskişehir, Bilecik, Konya’da okullar tatil mi?

Bugün yani 6 Ocak Pazartesi gününe kar yağışlı havanın etkili olduğu illerde uyanan öğrenci ve veliler “Bugün okullar tatil mi?” sorusunun cevabını araştırıyor. Özellikle, Konya, Bilecik ve Eskişehir’de okullar tatil mi sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. Peki, bugün okulların tatil olduğu iller hangileri? Konya, Bilecik ve Eskişehir Valiliği’nden açıklama geldi mi? İşte, Eskişehir ve Konya için Valiliklerden gelen son dakika açıklaması...

İç Anadolu Bölgesi ve Marmara’nın güneyinde etkili olan kar yağışlı hava yer yer hayatı olumsuz ekiliyor. Eskişehir, Konya ve Bilecik’le birlikte Tekirdağ ve Afyonkarahisar’da öğrenci ve veliler “Bugün okullar tatil mi?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, bugün okullar tatil mi? Kar yağışı nedeniyle kar yağışı ve okulların tatil edilmesiyle ilgili Konya, Bilecik ve Eskişehir Valiliği’nden bir açıklama yapıldı mı? İşte, merak edilen soruların cevabı...


ESKİŞEHİR’DE OKULLAR TATİL Mİ?


Eskişehir’de soğuk ve yağışlı hava etkisini sürdürüyor. Kar yağışının hayatı olumsuz yönde etkilediği ilde öğle saatleri itibariyle sıcaklıkların 0 derece ve altına düşmesi bekleniyor. Eskişehir Valiliği tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Eskişehir'de bugün okular tatil edildi. Öte yandan hamile ve engelli kamu personellerine de bir gün süreyle izin verildi.


KONYA’DA OKULLAR TATİL Mİ?


Kar yağışı ve soğuk havanın etkili olduğu iller arasında Konya’da yer alıyor. Hemen belirtelim ki Konya'nın tümünde değil ancak Derebucak ve Taşkent ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi.


BİLECİK’TE OKULLAR TATİL Mİ?


Bilecik’te okullar tatil mi? Kar yağışının etkili olduğu iller arasında yer alan Bilecik’te öğrenci ve velilerin gözü kar tatili haberinde… Özellikle yağışın oldukça etkili olduğu Bozüyük’te okullar tatil mi sorusunun cevabı merakla araştırılıyor. Ancak hemen belirtelim ki Bilecik’te okullar bugün tatil değil. Olası bir tatil durumunu sizlerle paylaşacağız.


Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da da henüz okulların tatil olmasıyla ilgili herhangi bir karar alınmadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS