Son Dakika

ÖSYM MSÜ sonuçları açıklandı! MSÜ sınav sonuçları ÖSYM sonuç sorgulama sayfasında!

A A

22.04.2021 - 14:53 Son Güncelleme:

2021 MSÜ sınavı sonuçları ile ilgili beklenen açıklama Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden geldi. ÖSYM’den yapılan açıklamada Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. İşte ÖSYM sonu sayfasında yer alan MSÜ sonuç sorgulama…

ÖSYM MSÜ sonuçları açıklandı! MSÜ sınav sonuçları ÖSYM sonuç sorgulama sayfasında!

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’na katılan kişilerin merakla beklediği açıklama ÖSYM’den geldi. Kurumdan yapılan açıklamada sonuçların erişime açıldığı duyuruldu. İşte MSÜ sonuçları ile ilgili bilinmesi gerekenler…

MSÜ SONUÇLARI ÖSYM SONUÇ SORGULAMA SAYFASINDA

ÖSYM’nin sonuç sorgulama adresi olan “sonuc.osym.gov.tr” adresinden TC kimlik numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapan kişiler sonuçlarını sorgulayabilecekler.

ÖSYM SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

ÖSYM'den yapılan açıklamada "04 Nisan 2021 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2021-MSÜ) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, sınav sonuçlarına 22 Nisan 2021 tarihinde saat 11.00’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebileceklerdir." denildi.

MSÜ CEVAP KAĞITLARI DA YAYINLANDI

Adayların sınavda yanıtlarını verdikleri cevap kağıtları da ÖSYM AİS sayfası üzerinden erişime açıldı. Adaylar 10 gün süre ile AİS sayfasına giriş yaparak kendi cevaplarını görüntüleyebilecekler.

ÖSYM AİS İÇİN TIKLAYINIZ....