Otoyolda at trafiği

Otoyolda at trafiği

Akşam saatlerinde trafiğin en yoğun olduğu Tekirdağ-İstanbul karayoluna çıkan bir grup sahipsiz at araç trafiğini birbirine kattı. Yoldan bir türlü çıkmayan atlara polis ekipleri müdahale etti

Mahmutbey gişelerinde trafik nasıldı?


Avrasya Tüneli'nde son 30 gün


Tekirdağ-İstanbul karayoluna yola çıkan bir grup sahipsiz at, yolun en işlek olduğu saatlerde araç trafiğini aksattı. Olay, akşam saatlerinde trafiğin en yoğun olduğu Tekirdağ-İstanbul karayolunda meydana geldi. Tekirdağ’da bir grup at, trafiğin en işlek olduğu saatte vatandaşların şaşkın bakışları arasında yola çıktı. Trafikte araçların arasında koşan atlar, hem trafiği aksattı hem de sürücülere zor analar yaşattı.

Bir türlü çıkmadılarYoldan çıkmak bilemeyen atlar, önce sürücüler ve vatandaşlar tarafından yoldan çıkarılmak istense de atlar yoldan çıkmak bilmedi. Daha sonra vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yoldan bir tülü çıkmak istemeyen ve sürücülere zor anlar yaşatan atları uzun uğraşları sonucu yoldan çıkarmayı başardı. Durma noktasında gelen araç trafiği, atların karayolundan çıkarılmasıyla normale döndü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS