Plaj ücretlerine kızdı, kamyonet kasasını havuz yaptı

Plaj ücretlerine kızdı, kamyonet kasasını havuz yaptı

Muğla'nın Fethiye ilçesinde plajlarda istenen yüksek ücretlere öfkelenen demir doğrama ustası 39 yaşındaki Ömer Boyacı, kendisi ve 4 çocuğu için evinin önündeki kamyonetin kasasını havuza dönüştürdü.


"25 lira giriş ücreti"


Fethiye'deki bütün koyların kiraya verildiğini belirten Boyacı, plaja giriş için 25 lira ücret alındığını kaydetti. Koyda gölgelenmek ve yemek için ayrı ücret istendiğini aktaran Boyacı şöyle dedi:


"Amacım hem sıcaktan bunalan çocuklarımı eğlendirmek, hem de denize girmek için ödediğimiz yüksek fiyatları protesto etmek. Fethiyeliler olarak koylarımıza sahip çıkamadık. Koya gitsek 4 çocuğum var. Sahip çıkmakta zorlanıyoruz. Burada ise evin önünde gözümüzün önündeler. Gün boyu kamyonetin kasasına girip eğleniyorlar. Bu havuzun benim için hiçbir maliyeti yok."


Havuzda gün boyu yüzüp eğlenen 7 yaşındaki Berkcan Boyacı da "Havuzda yüzmeyi çok seviyorum. Çok eğleniyorum ve günüm güzel geçiyor. Babamın kamyonetle işi olduğu zamanlar yüzemiyorum. Ama dönünce bizim için hemen suyla dolduruyor" diye konuştu.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS