PTT’ler pazartesi açık mı, 15 Temmuz’da PTT çalışıyor mu?

PTT’ler pazartesi açık mı, 15 Temmuz’da PTT çalışıyor mu?

PTT’lerde pazartesi günü işlem yapmak isteyen kişiler 15 Temmuz’da PTT’nin açık olup olmadığını araştırmayı sürdürüyor. İşte konuyla ilgili detayların tamamı…

15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak ülke genelinde kutlanacak. Olayda hayatını kaybeden şehitlerin de anılacağı günde ülke çapında törenler düzenlenecek.


Öte yandan 15 Temmuz’un resmi tatil olarak ilan edilmesi nedeniyle pazartesi günü PTT’ler dahil birçok kurum kapalı olacak. Kamu kurumlarda işlem yapmak isteyen kişiler de bir sonraki işlem günü olan 16 Temmuz 2019 Salı günü kurumda işlem yapabilecek.


PTT ÇALIŞMA SAATLERİ


PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açık. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar tekrar işlem yapıabilir. Merkez PTT şubeleri dışında cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.


Size en yakın PTT şubesini kurumun resmi internet adresi üzerinden öğrenebilir ve burada yer alan numarayı arayarak o şubenin açık olup olmadığını da sorgulayabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS